Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie płacz, jak wrócisz to podlecimy do kumpla, ma zaj...... Garbusa - pooglądasz sobie do woli :D:P

 

:lol::lol::lol: Prawie jak Porsche.

 

Albo Panowie ubierzcie sie jakoś elegancko-jak szczury na otwarcie kanału i udając zaintersowanego podjedźcie do salonu Porsche na Połczyńską w piątek jak będziecie lecieć na spota. Weźcie foldery, zadajcie kilka głupich pytań i na do wiedzenia puśccie bąka w furze za milion złotych :evil:

 

Dobry humor gwarantowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Panowie ubierzcie sie jakoś elegancko-jak szczury na otwarcie kanału i udając zaintersowanego podjedźcie do salonu Porsche na Połczyńską w piątek jak będziecie lecieć na spota. Weźcie foldery, zadajcie kilka głupich pytań i na do wiedzenia puśccie bąka w furze za milion złotych

 

 

 

Łukasz - Mistrz (jak zwykle zresztą...) :-];)

 

Właśnie w tej chwili, oczami wyobraźni, widzę nas w salonie Porsche, udających klientów...łzy ze śmiechu same lecą.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Panowie ubierzcie sie jakoś elegancko-jak szczury na otwarcie kanału i udając zaintersowanego podjedźcie do salonu Porsche na Połczyńską w piątek jak będziecie lecieć na spota. Weźcie foldery, zadajcie kilka głupich pytań i na do wiedzenia puśccie bąka w furze za milion złotych

 

 

 

Łukasz - Mistrz (jak zwykle zresztą...) :-];)

 

Właśnie w tej chwili, oczami wyobraźni, widzę nas w salonie Porsche, udających klientów...łzy ze śmiechu same lecą.... :lol:

 

 

Trochę powagi i garnitur, lekka ściema i masz jazdę testową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salon Skody to może nie Porsche, ale kiedyś z kumplem wpadliśmy do salonu z walizką i do gościa bijemy: "Powiedzmy, że w tej walizce mam 100 tys złotych. Czym dacie nam się przejechać?"

Jechaliśmy Superbem :lol:

 

edit: od razu dodam, że gość podłapał żart ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Panowie ubierzcie sie jakoś elegancko-jak szczury na otwarcie kanału i udając zaintersowanego podjedźcie do salonu Porsche na Połczyńską w piątek jak będziecie lecieć na spota. Weźcie foldery, zadajcie kilka głupich pytań i na do wiedzenia puśccie bąka w furze za milion złotych

 

 

 

Łukasz - Mistrz (jak zwykle zresztą...) :-];)

 

Właśnie w tej chwili, oczami wyobraźni, widzę nas w salonie Porsche, udających klientów...łzy ze śmiechu same lecą.... :lol:

 

 

Trochę powagi i garnitur, lekka ściema i masz jazdę testową :)

Szczerze mowiac to nie znam osoby która miałaby problem z jakąkolwiek jazdą testową.

Dealera to raczej nie kosztuje i nie zobowiązuje do zakupu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie znam osoby która miałaby problem z jakąkolwiek jazdą testową.

Dealera to raczej nie kosztuje i nie zobowiązuje do zakupu

:good: Fakt, nigdy nie słyszałem, żeby ktoś miał jakieś "ale" i odmówił jazdy testowej. W zasadzie to sami proponują i nawet kiedyś kumpel mi mówił że mają zakaz odmawiania jazd komukolwiek: brudnemu, śmiedzącemu, młodzieńcowi, dziadkowi w myśl kazusu "zapyziałego ruska", który został wyproszony z markowego sklepu przez ekspedientki a ten wyciągnał gruby plik kapusty i powiedział, że skoro nie chcą to nic nie kupi. Pianiądze nie śmierdzą a że śmierdzi właściciel-można przez te kilakdziesiąt minut jazdy tesowej wytrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza w Oplach to już naszczęście przeszłość.

Niestety nie...

 

Co "zardzewło" ?

 

Pozwolę się wtrącić...

 

Niestety znane są przypadki że Astry H lubią zardzewieć przy tylnej chromowanej listwie bo zbiera się tam piasek i inne zanieczyszczenia które przecierają lakier i wychodzi ruda, podobnie przy bocznych lusterkach.

 

Ale nie ma reguły, nie każdej się to zdarza, u mnie jest w porządku, podobnie jak w drugiej która jeździ w rodzinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Fordzie, VW i Fiacie nam odmówili Ford nie bo nie, VW bo i tak nie kupimy, a w Fiacie od 24 lat.

 

Camel-, tłumacz to sobie tak, że nie byli Was godni :D ....szczerze to dziwna praktyka. Ne znam się na sprzedaży ale po czymś takim niesmak pozostaje "w głowie" zwłaszcza, że marki, które wymieniłeś w swojej stajni nie mają fur, które Bóg wie kto moze kupić a jak już mu się uda kupić to trzeba czekać 2 lata na produkcję ale moze jak zrezygnuje szejk Kuwejtu to wskoczy Pan na listę odbioru za 1,5 roku :evil:

 

[ Dodano: 22 Maj 2012, 18:59 ]

a jeśli nawet, to kombinowanie z "jazdą próbną" autem, którego nie kupię raczej w ciągu następnych kilkunastu lat, to według mnie zalatuje wiochą i taką dziecinadą...

 

dokładnie tak. O dostępności jazd testowych piszę dla marek zwykłych. Nie mam takich ubran w szafie, żeby wybrać się do Porsche, Ferrari, Bentleya....manicure, pedicure, peeling, solarium...za dużo zachodu, zwłaszcz, że nie mam siana....pozostaje jedynie plakat na słomianej makatce nad łóżkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rdza w Oplach to już naszczęście przeszłość.

Niestety nie...

 

Co "zardzewło" ?

 

Pozwolę się wtrącić...

 

Niestety znane są przypadki że Astry H lubią zardzewieć przy tylnej chromowanej listwie bo zbiera się tam piasek i inne zanieczyszczenia które przecierają lakier i wychodzi ruda, podobnie przy bocznych lusterkach.

 

Ale nie ma reguły, nie każdej się to zdarza, u mnie jest w porządku, podobnie jak w drugiej która jeździ w rodzinie.

 

No dokładnie masz rację, jest na to nawet akcja serwisowa. Ale tu bardziej zawinił zły montaż elementów, niż same zabezpieczenie blachy. W poprzednich generacjach typu Vectra A,B, Astra F,G itp. blacha rdzewiała "sama z siebie". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astra F to może i tak ale G to już nie.. do 2001 roku astra G ma pełen ocynk, moja jest z 2000 roku i zero rdzy.. kolegi z 98 roku i tak samo.. w Niemczech produkowane miały pełen ocynk a w Gliwicach już nie. tylko do listew, i nadkola.. AH sporadycznie rdzewieje.. słyszałem o rdzy w Insignii, Vectra C też ma dobre blachy.. a nowe jak Insignia to juz co innego ale podobnie ma się sytuacja w Fordach czy Mercedesach.. jeżeli chodzi o jakość blachy i spasowanie to jednak chyba VW przoduje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że u kolegi w B6 rdzewieje dach przy rynience...Myślałem ,że jakiś kombinowany ale jak później poczytałem ponoć standard :shock:
90% modeli Audi A3 to dotyczy, każdy model ma swoje słabe punkty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marki, które wymieniłeś w swojej stajni nie mają fur, które Bóg wie kto moze kupić a jak już mu się uda kupić to trzeba czekać 2 lata na produkcję ale moze jak zrezygnuje szejk Kuwejtu to wskoczy Pan na listę odbioru za 1,5 roku :evil:

 

Ooooj, na 'doposażone' Passaty czeka się dlugo. Znajomemu na Słowacji krzyknęli coś koło roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marki, które wymieniłeś w swojej stajni nie mają fur, które Bóg wie kto moze kupić a jak już mu się uda kupić to trzeba czekać 2 lata na produkcję ale moze jak zrezygnuje szejk Kuwejtu to wskoczy Pan na listę odbioru za 1,5 roku :evil:

 

Ooooj, na 'doposażone' Passaty czeka się dlugo. Znajomemu na Słowacji krzyknęli coś koło roku :D

To wynika z dwóch rzeczy:

- po pęknięciu bańki motoryzacyjnej i kryzysie producenci nie produkują już z wyprzedzeniem na stock bo utrzymanie takiego auta na placu za dużo kosztuje i przynosi straty.

- jeśli jakiekolwiek auta są na stoku lub są w fazie produkcji to są to najczęściej zwyczajne wersje, golasy + pare pierdół lub typowe firmówy bo większość passatów własnie tam trafia

 

Jeśli ktoś zamawia egzemplarz indywidualnie do produkcji do okres oczekiwania rzeczywiście może sie przedłużyć ale na pewno nie 12 miesięcy.

Pozostaje poszukać czegoś w salonach EU lub po prostu zrezygnować z jakiegoś dodatku typu różowa skóra i wybrać zwyczajną wersję :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje poszukać czegoś w salonach EU lub po prostu zrezygnować z jakiegoś dodatku typu różowa skóra i wybrać zwyczajną wersję :mrgreen:

 

albo zmienić markę, bo obecny Passat to nie to samo co kiedyś 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.