Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie ogólnie dzisiaj wkurza wielkie nygustwo :evil: Już 3cie podejscie robiłem do polerki i wytrzymuje tylko godzine i lipa...brak sił i motywacji :wallbash: Co za dzień, ale mam nadzieje że zmieni sie to wieczorkiem na ruletce i stracony dzień uda się jakoś odrobic :-] OBY....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 8-)

Tyle że w piątek dopiero.

a ja o dzisiejszym dniu pisałem ;)

 

 

a tak BTW upgrade dnia dzisiejszego. poszedłem umyć samochód,

bo jakieś ptaki na mieście postanowiły sobie zrobić z mojego przedniego zderzaka kibel :wallbash:

po powrocie S8 cały zderzak znowu brudny, tyle, że od robaków :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie MEGA wkur...a jak ogladam jakies programy informacyjne i to co sie dzieje w naszy państwie i co nam szykuja na przyszłość. Mam nadzieje że ludzie zbojkotują euro i poblokują wszystko w p...u to może przejży świat na oczy i nasz nienormalny rząd.

Chcą żeby ludzie pracowali do 67 tylko GDZIE ?? jak młodzi nie mają pracy albo za takie grosze że sie płakać chce. Nastepne głosowanie chyba na PiS, chyba było lepiej jednak za nich jak za tych gamoni. a na donalda to juz patrzeć nie moge :zly::zly::zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wkur*** jak widzę, w Wawie Wietnamców, Chinoli itd. w nowym Mercedesie S albo jakieś BMW serii X

 

to to jeszcze pikuś u mnie jest sporo cyganów i też nigdzie nie pracują a jeżdżą dobrymi samochodami .. wszystko z zasiłków i pomocy społecznej :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop, też ich dużo, ale oni nie zasypują naszego rynku syfem. Chinole wykańczają u nas firmy. Na rząd i tak nie mamy wpływu, trzeba brać się do roboty, a nie ględzić :D

 

mam nadzieje, że Tuska wywiozą na taczce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon, jako, że mieszkam i kręcę się cały czas z domu do pracy na trasie Magdalenka-Okęcie-Centrum, widzę jak się przemieszczają śmierdziuchy z Azji do swojej handlowej 5th Avenue w Wólce Kosowskiej i na zasadzie czym mniejszy knypek typ większy wóz: X6, X5, Q7, Touareg to są ulubione modele a ci najmniejsi latają Land Cruiserami V8 i Mercami GL-ami :evil: .

 

Jak coś do takiego żabona mówiłem na stacji benzynowej w Jankach, żeby się przestawił samochodem bo stanął jakby był na swoim polu ryżowym rykszą i przejechać nie można to kiwa, ze nie rozumie ale jak kilka dni poźniej podjechałem znowu na stację i na moje nieszczęście trafił się i żabon z żabią rodziną z rykszą to już przecedził przez zęby zaintersowany ceną auta: "Samiochód nowi, ile kośtował i jaki liabat dostał" :D

 

Ogólnie średnio za nimi przepadam ale wałki finansowe kręcą pierwszorzędne i bardzo szybko odnajdują się w polskich realiach biznesu, który nie da się ukryć dopiero wychodzi z ortalionowego dresu, sandałow i skarpet frotte ;) .

 

Jeden z moich sąsiadów, który od zawsze miał coś nierówno pod sufitem nawet takiego azjatyckiego binzesmena porwał dla okupu :mrgreen: W nagrodę ufundowano mu wczasy na ul. Ciupagi na Białołęce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukwawa, sąsiad ogarnie grupę zorganizowaną? zarząd Wólki i Maximusa poproszę :D:D dobrze zapłacę, a i reszta krawców się dorzuci.

 

Wiem, nie powinienem zazdrościć bliźniemu, ale boli mnie jakimi furami się rozbijają, a jako zwykły szaraczek trzeba się zadowolić używanym E60 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to pamietam jak sie szyło ózne rzeczy, i wszyscy z tego żyli w około, każdemu sie interes krecił, każdy miał robote, nikt nie chodził głodny jak chciał tylko pracować a i auto kupił itp. A teraz to trzeba sie o robote prosić i to za psie pieniądze po łapach całować ;-/ chciałbym jeszcze wrócić do czasów krawiectwa ale ekspansja chinoli na to juz nie pozwoli ;-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy bede pisal do fotosika.

2 razy dokladnie pisalem o co mi chodzi.

Teraz kolejna odpowiedz:

 

Witam

 

Co dokładnie dzieje się podczas korzystania z tej usługi?

Opcja płatności KARTĄ znajduje się w dziale PŁATNOŚCI - MÓJ PORTFEL - DOŁADUJ KONTO - druga opcja od lewej - KARTĄ, wcześniej należy w okienku po lewej wpisać kwotę.

 

Pozdrawiamy

Redakcja Fotosik.pl

 

 

W dniu 5 maja 2012 21:59 użytkownik napisał:

 

 

Na stronie WWW wpisano wiadomosc:

 

Temat: Problemy techniczne

Imie: Maciej

Email: Uzytkownik: makki

Uzytkownik posiada abonament platny!

Node: node01.cluster.medousa.pl

Wiadomosc:

Czy moze mi ktos odpowiedziec dlaczego nie moge zaplacic zagraniczka karta visa/mastercard za doladowanie konta i salda?

Bylo to przeciez wczesniej mozliwe!

 

 

 

Tym razem zapodam im zdjecie, moze zakumaja:

 

54cd355d63bdfb0a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, hehehehe, nie denerwuj się. Po drugiej stronie ekranu nikomu nie zależy, żeby cokolwiek wyjaśnić albo pomóc a jak już ktoś zabiera się za wyjaśnianie to raczej jak w Twoim przykładzie w sposób nieumiejętny wynikający chyba z niedorozwoju umysłowo-emocjonalnego

 

Od 2 tygodniu nie mogę doprosić się zwrotu 300EUR z hotelu za nocleg. Autoryzowałem rezerwację kartą, po przybyciu na miejsce zapytałem się czy nocleg jest opłacony. Pani z recepcji pow. że pieniadze ściągnięte z karty to depozyt, który zostanie zwrocony po zapłaceniu. Zapłaciłem gotówką a "depozytu" do tej pory nie widzialem na koncie a z hotelu piszą, że wysłali ale na moje prośby o potwierdzenie przelewu ww. kwoty w formie pdfa albo czegokolwiek brak odzewu....Wychodzi na to, że będzie to jeden z moich najdroższych noclegów :evil:

 

Druga sprawa, w miniony weekend byłem na małym wypoczynku odszczurzyć swoje ciało w SPA niedaleko Grunwaldu, zamawiałem jakieś tam rzeczy (alkohole) przez internet na których bardzo mi zależało, żeby doszły na adres, który wskazałem z zastrzeżeniem, że mają być do piątku do 14:00....Rzeczy przyszły dzisiaj, powiedzialem kurierowi, że nie przyjmuję paczki bo już mi to niepotrzebne, przeprosiłem go za kłopot a z firmą i osobą, która organizowała wysyłke porozmaiwalem przez telefon i powiedzialem, ze odstępuję od umowy bo się z niej nie wywiązali a jak coś nie pasuje to niech idą do sądu........Dziadostwo niesamowite :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyli obok mojego sklepu jakieś centrum chińskie gdzie ceny na poziomie tego co ja mam w hurcie :wallbash: Fakt faktem wzory niby te same ale jakość zleksza gorsza... tylko że tego potencjalny klient już nie zauważy :wallbash:

 

Czas zmienić branże bo z handlu jeszcze troche i na chleb nie będzie a nie wpsomne o jakimś woreczku :cry::wallbash::dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.