Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wszystko z polecenia kolegi, któremu zakład robi samochody do handlu

I wszystko jasne :D

 

Ja nie wiem jakim trzeba być partaczek zeby tak coś spieprzyć i co gorsza pokazać zleceniodawcy.

Interesuje mnie nawet sama technika takiego partolenia roboty z przyczyn czysto poznawczych.

Zmień "serwis" a im nie należy się nawet złotówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień "serwis" a im nie należy się nawet złotówka.

tak też zrobię. Kumpel zapiera się, że nie miał takich przypadków, no ale ja jego samochodów nie odbierałem :x

Efektami kolejnych specjalistów na pewno się pochwalę.

Ciekawe ile tam tego Concoursa zostało :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kuuurde... chyba kolegom się odolejacz zepsuł :dontknow: Albo nie wiem co

Żenada. Powodzenia w użeraniu się!

A następnemu lakiernikowi powiedz, żeby te kilka warstwo porządnie zeszlifował, bo przez takie domalowania skończy się skala na mierniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie info warto podawać do info publicznej jako reklama :zly:

 

i masz rację i jej nie masz danielek. bo nie ukrywam, że my na forum Toyota Klub mamy przez taką "reklamę "pismo od prawnika". fakt faktem racja jest po naszej stronie i w przypadku ewentualnego spotkania się w sądzie na pewno wygramy, ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie eLkowa Yariska, 1.4 d4-d 90km, zbiera się nieźle ale powyżej 110km/h lata po drodze jak stara szmata :/ dobrze że w mieście max 50 można :lol:

Ja bym tam radził i tak zrobić wirusa :D

Swoją drogą to typowo auto miejskie co najwyzej na zakupy więc nie ma co się dziwić że szaleje przy prędkościach autostradowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoop Przecież Pavlik nie napisał nie prawdy,tylko pokazał efekt pracy fachowców z ww zakładu.Dowodem są zdjęcia po których obejrzeniu każdy będzie miał swoją opinie ;)

Fakt że szkoda zawracać sobie d... takimi sprawami,nie rozumiem tylko jednego:

Jak można oddać taki samochód klientowi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enjoy1516, już się boje egzaminu, 1.0 w benzynie :/

Będziesz się ścigał? To egzamin czy OES? :roll::roll:

Jak ktoś zaczyna to roznie, jest inna charakterystyka silnika i łatwo zeby zgasł.

silnik fajny, nie ma super osiagów ale do 80km/h zbiera sie ładnie a to do jazdy po łodzi np w zupełnosci wystarczy. I pali to smiedznie bo ponizej 6 litrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czaptan, kolejna auto na forum, które nie odpala. Najpierw był Civic, potem moja C-klasa, teraz Focus. Kto następny? :roll:

 

mój też niedawno odmówił :D 2 dni walki samemu pod domem - moduł aparatu zapłonowego padł ale i profilaktycznie cewke wymieniłem na nową :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.