Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 

Uwielbiam takich rozgarnietych wirtualnych handlarzy :wallbash:

 

Ale jeszcze bardziej podziwiam ich klientów :lol:

 

 

Edit:

_Makki_ odradzam kupowanie takich "wynalazków" z niepewnego źródła, każde tego typu auto jest kosztowne w utrzymaniu ale jak trafisz na trefny egzemplarz to koszta przewyższą i zagluszą pozytywne doznania z poruszania się takim samolotem :)

 

Może trochę lepiej będzie jak kupisz inne RS... ale nowe :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, nie przesadzajmy ;)

Gdyby takie auta z takimi uszkodzeniami przychodziły do PL z zachodu to było by cudownie.

Tutaj uszkodzone w zasadzie same plastiki ,drzwi i klapa i to też niewiele.

Mielonka to to nie jest :-]

 

Przy samochodach +200 tys klient ma inne wymagania, a ocena kosztu naprawy na podstawie zdjęć zwłaszcza tego typu samochodu :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ odradzam kupowanie takich "wynalazków" z niepewnego źródła, każde tego typu auto jest kosztowne w utrzymaniu ale jak trafisz na trefny egzemplarz to koszta przewyższą i zagluszą pozytywne doznania z poruszania się takim samolotem :)

Może trochę lepiej będzie jak kupisz inne RS... ale nowe :-]

 

Ja wiem dokladnie jak kupowac auto wiec nie wysuwaj tak pochopnych wnioskow ;)

To nie pomysl od wczoraj ale jak szukalem auta, przegladaja co, gdzie, za ile i dlaczego napotkalem na tego RS6 w Holandi, z ciekawosci zadzwonilem do sprzedawcy jak i moj ojczym ktory jest holendrem. Prawde dowiedzialem sie przez telefon bo goscio nie mial nic do okrycia co sprzedaje.

Nagle pojawil sie na allegro.pl ale wiadomo o co chodzi.

Ja auto ktore chce miec juz znalazlem i jestem na etapie dokladnej kontroli info sprzedawcy oraz wlasciciela. 6 kartek wydruku z ASO juz dostalem i jak narazie wyglada to dobrze. Ale zobaczymy co nowego powie wlasciciel w poniedzialek. To ja kupuje to ja wymagam. Jak nie to nie kupuje, proste jak drut.

A o kosztach utrzymania i paliwa to wiem, spoko.

 

RS nowych takich jak chce nie ma wiec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_, nie przesadzajmy ;)

Gdyby takie auta z takimi uszkodzeniami przychodziły do PL z zachodu to było by cudownie.

Tutaj uszkodzone w zasadzie same plastiki ,drzwi i klapa i to też niewiele.

Mielonka to to nie jest :-]

 

Przy samochodach +200 tys klient ma inne wymagania, a ocena kosztu naprawy na podstawie zdjęć zwłaszcza tego typu samochodu :thumbdown:

Kompletnie nic nie zrozumiałem :D

Uszkodzenia masz takie jak na zdjęciach.

Tu nie ma konkretnego dzwona wiec co ma być jeszcze uszkodzone ?

Twierdzisz że geometria pojazdu tej klasy uległa przesunięciu po wgięciu drzwi ?

Poza tym wymagania klientów +200 sa takie same jak +100.

 

Do wymiany:

- 2x zderzak

- 1x klapa

- lampy tył

- 2x drzwi (opcjonalnie)

 

Rzeczywiście te części u turasa będa kosztowały fortunę :D

Moim zdaniem oferta nie jest zła biorąc pod uwagę ze 99% ofert tak egzotycznych i drogich aut z importu to mielonka albo topielec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany:

- 2x zderzak

- 1x klapa

- lampy tył

- 2x drzwi (opcjonalnie)

 

Rzeczywiście te części u turasa będa kosztowały fortunę :D

Moim zdaniem oferta nie jest zła biorąc pod uwagę ze 99% ofert tak egzotycznych i drogich aut z importu to mielonka albo topielec.

 

Przeczytaj ogloszenie niemieckie a nie ogladaj tylko zdjecia ;)

Tam jest TROCHE wiecej rzeczy do wymiany niz tylko takie pierdulki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Makki_ odradzam kupowanie takich "wynalazków" z niepewnego źródła, każde tego typu auto jest kosztowne w utrzymaniu ale jak trafisz na trefny egzemplarz to koszta przewyższą i zagluszą pozytywne doznania z poruszania się takim samolotem :)

Może trochę lepiej będzie jak kupisz inne RS... ale nowe :-]

 

Ja wiem dokladnie jak kupowac auto wiec nie wysuwaj tak pochopnych wnioskow ;)

To nie pomysl od wczoraj ale jak szukalem auta, przegladaja co, gdzie, za ile i dlaczego napotkalem na tego RS6 w Holandi, z ciekawosci zadzwonilem do sprzedawcy jak i moj ojczym ktory jest holendrem. Prawde dowiedzialem sie przez telefon bo goscio nie mial nic do okrycia co sprzedaje.

Nagle pojawil sie na allegro.pl ale wiadomo o co chodzi.

Ja auto ktore chce miec juz znalazlem i jestem na etapie dokladnej kontroli info sprzedawcy oraz wlasciciela. 6 kartek wydruku z ASO juz dostalem i jak narazie wyglada to dobrze. Ale zobaczymy co nowego powie wlasciciel w poniedzialek. To ja kupuje to ja wymagam. Jak nie to nie kupuje, proste jak drut.

A o kosztach utrzymania i paliwa to wiem, spoko.

 

RS nowych takich jak chce nie ma wiec ;)

 

Za podejście do zakupu :good:

 

Miałem już nietypowe samochody i nigdy nie jest tanio, a tego typu używane auta kupuje się od pasjonatów - nie "upalaczy".

 

P.S.

W Polsce większość posiadaczy takich aut nie stać na ich utrzymanie co w przyszłości = dramat :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rs6 "wystawił" handlarz z moich okolic i tu w sumie jestem zdziwiony, bo przeważnie wystawiał takie które nie nadawały się nawet na żyletki, mnie zawsze zastanawia czy takie podbijanie, sprzedawanie rzeczy która nie jest w jego, posiadaniu nie powinna być karana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i k@$% drugie podejście i drugi raz lakier do poprawki. Zgazowania klaru na każdym lakierowanym elemencie i znów widoczne odcięcie taśmy ale tym razem w innym miejscu+zacieki :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

Trzeciego podejścia nie będzie, poprawiać będzie kto inny :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.