Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sprawczyni auto służbowe ubezpieczone w HDI (policja była wzywana), szkode zgłosiłem już telefoniecznie. Byłem dzisiaj w Fordzie i chyba tam dam bezgotówkowo, bo pewnie o wiele szybciej załatwią z ubezpieczalnią i nie będzie trzeba się z nimi szarpać o wycenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz napisać jak to sie stało ?

Wygląda jakbym podjechała zderzakiem i cisnęła gaz na maksa bo przy pełzaniu przy parkowaniu takich szkód nie da sie zrobić.

Czy mi sie wydaje czy lakier odchodzi płatami ? :o

 

In plus że przy okazji lakierowania polerną całe auto przy okazji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest szkoda, która powstała na parkingu. Jezdnia 3 pasmowa przechodząca przed skrzyżowaniem w 2 pasy. Ja jechałem lewym, a ona z prawego chciała zmienić na lewy lub z tego prawego po prostu zawrócić, bo jest tam takie miejsce. Poczułem tylko strzała w tył i usłyszałem huk. Początkowo nawet nie wiedziałem co się stało, ale patrze w tylne lusterko i wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd do pracy, jakieś 12km w 1,5h :wallbash

Wystarczy jeden wypadek na Trakcie i taki młyn w Wesołej się robi, że się odechciewa :zly:

 

to tam gdzieś po drodze jest ul Czecha?

 

jeśli tak, to właśnie kolega z Klubu Toyoty się przejechał :(

 

http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,ne ... 4389.html#

 

RIP [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wk...wił użytkownik z alledrogo, kupiłem fotelik z dostawą do warszawy, a oczywiście kurier dzwoni ze Świdnika ze nie ma nikogo w domu. :shock::wallbash:

dziwię sie tylko skąd wyskrobał mój adres jak go nie podawałem, tylko na wawę, 8-)

ale dzisiaj olśnienia dostałem że z danych przelewu bankowego, a telefon przepisał z informacji z alledrogo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmarł on?

 

Carina wyglądała na zadbany egzemplarz (przynajmniej po tym co z niej zostało). Wygląda to na jakiś defekt układu kierowniczego/zawieszenia. Sam miałem kiedyś sytuację ,że wypiął mi się nowy sworzeń bo jak się później okazało sprzedawca kupił tańszą partię podrób 555. Na szczęście mi stało się to przy ruszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.