Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A mnie dziś rozbawił i deko wkurzył jegomość który na pw stwierdził że kwota jaką powinienem powiedzieć za polerkę audi a3 to 250 zł... :wallbash:

 

szkoda, bo miałem pytać czy za dwa stówale ktoś obleci mi lakier :lol:

 

Ale drogo... dam wam 100 i po piwie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a3 to 250 zł...

Adam, taki jet cennik za Audi:

A1: 150

Q1: 200

A3: 250

Q3: 300

TT: 300

A4: 350

Q5:400

A5/6:450

A7/8: 550

Q7 600

R8: powinieneś pocalować własciciela w złoty pierścień za sam fakt, że podstawił taką zacną furę a jak auto ma dach panoramiczny to odejmujesz 100zł bo mniej jest lakieru do korekty :D

 

Oczywiście w cenie tzw. full: wnętrze, lakier, zdejmowanie kół i robota tylko na kosmetykach SV i Zymol :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scure, daj spokój. To Ci jegomość. Pomysł z cleanerem nie głupi, pod warunkiem, że to jakaś autopolitura za 13zł :lol: Ostatnio podjechał do mnie gość Cheerokie i sie mnie pyta za ile go polernę (pewnie myslał, że 100-200zł) :lol: :lol: :lol:

Wszystkich gonie do lakierników jak chcą, żeby było tanio. Za 150-200zł ogarnie im cacy polereczkę i jeszcze będzie zadowolony jak lakier się "mieni" w słoneczku. Tylko jak nie bedzie zadowolony, a będzie chciał zrobić u mnie poprawki, to u mnie cena się nie zmienia ;) Daje im to do myślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiedziałem gdzie to wrzucić.

 

W grudniu 2010 przy okazji jakiś tam zakupów dostałem w gratisie odlewkę/roztopkę colli 476. Użyłem go z tej puszki może raz na felgi rok temu. Chciałem go dziś dać koledze żeby sobie furę nawoskował a w środku lipa. Nie da się tego nawet mocnym pocieraniem aplikatorem doprowadzić do takiego stanu żeby nałożyć na lakier :thumbdown:

 

Trzymany w szafce (temp nie wyższa niż 20 stopni). Na zdjęciu obok oryginalny 3 letni colli nie używany od jakiś 2 lat trzymany w tej samej szafce.

 

colli.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielek nie będzie karane, podobno odrzucili ustawę o karaniu nieuczciwych handlarzy. Może skłoni to polskie społeczństwo do zmiany poglądów o tym, że auto które ma 200tys km nadal nadaję się do użytku :D:zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ultratouch,

a wstaw go do mocno ciepłej wody (oczywiście tak żebynie zalać)

tak rozpuszczam skrystalizowany miód, kilka godzin i wymian wody daje dobry efekt

może pomoże...

nie wiadomo jak go rozpuszczali żeby przelać, najlepiej jakby po prostu przełożyli łyżką zamiast przetapiać (bezsens kompletny)

jak się nie uda.... cóż.... kosz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizyta w serwisie BOSCHa.

Pierwszy serwisant dłubiąc pod maską jeździł kolanami po błotniku czarnej C klasy a kolejny mądry ustawił na dachu laptopa i katalog grubość encyklopedii :wallbash:

Niby "serwis" a podejście jak u pana Zdzisia za rogiem :?

Ale chociaż na fotel kładą foliowy pokrowiec, tylko na fotel - kierownica zostaje bez zabezpieczenia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz poroniony rząd chce wprowadzić podatek od "niemienia dzieci". Czy oni są już całkiem nienormalni ? Chyba lepiej by było jakby ich rodzicie nie mieli dzieci 8-)

 

Ale to już o tym było z 2-3 lata temu. Czy coś nowego ? :lol:

Mowa była ale teraz się za to wzięli. Tak samo była mowa o podatku od deszczu no i go wprowadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Danielek nie będzie karane, podobno odrzucili ustawę o karaniu nieuczciwych handlarzy. Może skłoni to polskie społeczństwo do zmiany poglądów o tym, że auto które ma 200tys km nadal nadaję się do użytku :D:zly:

 

Nie tyle odrzucili ustawę o karaniu handlarzy tylko odrzucili propozycję wpisania "cofania liczników" do kodeksu jako przestępstwo. Nie mówiąc już o akcji pt. "wpisywanie przebiegu do dowodu przy przeglądzie" Rząd ma w tym jakiś interes że nie dba o swoich obywateli chyba ... Kumpel wracał wczoraj z Francji, przy granicy z Polska w firmie która nazywała się "korekta liczników" stał nawet Jaguar XJ ... Znaleźć niebity samochód to pół sukcesu, znaleźć nie kręcony drugie pół ...

 

A żeby nie było, że sam ot ... od jutra po 12 h w pracy i to od 18 do 6 ... w weekend będę nie do życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.