Skocz do zawartości

Co mnie dziś wkurzyło ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Podobnie ma się sytuacja z piecami.

Niektórzy pomontowali ogrzewanie olejowe,gazowe,elektryczne bo to modne ale nie pomyśleli o rachunkach :D :D :D

Prawda jest taka ze obecnie najtańszą opcją ogrzewania obiektu + wody jest zwykły niezawodny piec węglowy.

Zasypuje się opałem raz na kilka dni, w domu ciepło, woda ciepła a kasa w kieszeni ;)

 

Jak jest lato to wystarczy wrzucić nawet "sandała" i wrzątek na cały dzień.

 

akurat zwykłego pieca węglowego nie zasypiesz na kilka dni.

Jedyna opcja to piec na ekogroszek (z podajnikiem, oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie ma się sytuacja z piecami.

Niektórzy pomontowali ogrzewanie olejowe,gazowe,elektryczne bo to modne ale nie pomyśleli o rachunkach :D :D :D

Prawda jest taka ze obecnie najtańszą opcją ogrzewania obiektu + wody jest zwykły niezawodny piec węglowy.

Zasypuje się opałem raz na kilka dni, w domu ciepło, woda ciepła a kasa w kieszeni ;)

 

Jak jest lato to wystarczy wrzucić nawet "sandała" i wrzątek na cały dzień.

 

akurat zwykłego pieca węglowego nie zasypiesz na kilka dni.

Jedyna opcja to piec na ekogroszek (z podajnikiem, oczywiście).

Jak zwał tak zwał.

A najlepiej miałowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwał tak zwał.

A najlepiej miałowy.

 

a miałeś kiedyś miałowy??

A czyściłeś kiedyś piec miałowy?? :)

Jeśli uważasz, że najlepiej miałowy to albo go nie masz i nigdy go nie czyściłeś, albo nie miałeś do czynienia z ekogroszkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, nie szalej bo bardzo źle trafiłeś :P

Jak jest dobrej jakości miał to pali bardzo ładnie, masa ciepła i niewiele popiołu.

Nie zdarzyło mi się żeby piece miałowe przy odpowiedniej eksploatacji były zasyfione.

Podkreślam jeszcze raz: dobry miał a nie "smoła" czy mazut jaki sprzedają niektóre kopalnie.

 

 

Aha mówiąc miał na myśli także ekogroszek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, spoko, spoko nie szaleję... :P

Ja zamiast miału wolę piec na ekogroszek. Wrzucam sobie do podajnika jakieś 190 kg (a jest on właśnie taki wielki) i w mroźną zimę zaglądam do niego raz na 10 dni w celu dorzucenia opału. Popiół wyciągam raz na dwa tygodnie :)

 

A jak często musisz sypać miał i wyciągać popiół z miałowca? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polo ok tygodnia temu dostało cleaner, red'a , doszorowane nadkola z wtartym dressingiem a dziś umyłem i.....

 

Całe taak uklejone asfaltem że nawet nie ma jak wytrzeć :!:

 

Drogofcy j...bani :zly::zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dzisiaj trochę wkurzyłem, jak zobaczyłem w jakim stanie jest Corsa kolezanki, która w sierpniu doprowadzałem do stanu czystości. Okazało sie ze auto było od tego czasu ze dwa razy na bezdotyku... :shock:

 

Za kare zabrałem Ją i Corse na myjnie i kazałem szorowac :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://gospodarka.dzienni...00-procent.html

z naszego punktu widzenia brzmi to niefajnie

 

Powiedzenie, że coś jest tanie jak woda straci na znaczeniu :cry: Ciekawe jak PR-owo rozegra to nasz kanclerz o miedzianych włosach? 8-) By żyło się lepiej! :evil:

 

P.S. Bądźmy wdzięczni wszystkim testującym "woreczki" i inne high-endowy towar bo za kilka lat będziemy czytali relacje z opisem: "nie mogłem już wytrzymać patrząc na tak brudne ayto, ile można na nie spluwać i przecierać koszulą, porozmawiałem z żoną, wzięliśmy szybką pożyczkę w Providencie na kilka tys zł i zaszalałem. Umyłem auto wodą. Zostało mi kilka stówek-zatankowałem. Starczyło raptem na 5 litrów paliwa. Ale to i tak nieźle, niech ludzie widzą jak mi się powodzi. Jestem kimś a wy dalej spluwajcie na swoje maszyny :mrgreen: "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.