Jump to content

Krew (chyba) czym sprać.


markos

Recommended Posts

Witam na podsufitce w grande punto mam nietypowe kropki koloru czerwonego i niczym nie chce zejść wygląda to jak krew ale czy krwią rzeczywiście jest nie wiem. Taki kupiony.

Jutro dam foty to może coś podpowiecie prane ekstrakcyjnie 2x i wciągane nie chce więcej żeby się podsufitka nie odkleiła.

Polecicie coś?

A i to jest w okolicach tych rączek do trzymania przy każdej.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie jak koledzy wyżej piszą. W wakacje prałem clio w którym na tylnej kanapie przewożono psa ze skaleczoną łapą na jakimś kocu a że przez koc przesiąkło to krew była na kanapie. Bardzo ładnie wszystko zeszło najpierw potraktowane wodą utlenioną i po paru minutach standard czyli prespray i ekstrakcja. Powodzenia

Link to comment
Share on other sites

Ja też z krwią nie miałem problemu przynajmniej na tekstylnych tapicerkach. Myłem tym płynem do alcantary Avel i zeszło od razu. Poza tym, plamy z krwi, jak słusznie wyżej kolega zaznaczył szybko ciemnieją.

 

Jak są to wyraźne "kropki koloru czerwonego" , to czy ktoś przypadkiem jakimś markerem tam nie dziabnął?

Link to comment
Share on other sites

kolega a to aby na pewno krew?

dziwne miejsce pod samym uchwytem-kiedyś miałem podobny przypadek i jak sie okazało klient sie przyznał ze eksplodowała mu cola

podobne ślady zostaja tez po nadmiernym-obfitym praniu które nie zostały w porę osuszone i wchodzi pleśń(miałem taka poprawke po handlarzu autek który sam próbował prać zimą,podsufitka była zalana woda i nie usuniety nadmiar ,potem zamkniete szyby i wstawiony do nieogrzewanego garazu- ze niby sam wyschnie tyle ze koles pojechał na tydzień na narty a tapicerka zachodziła pleśnia)

Link to comment
Share on other sites

To co na zdjęciach prawdopodobnie pleśń, mniej prawdopodobne rdza, lub coś innego, spróbuj kombinacją słabe apc, woda, szczoteczka, odessanie, ew powtórzyć kilka razy; mniejsze plamki winny zniknąć, te większe mogą pozostać.

Spotkałem się z takimi plamkami w autach w których nigdy nie była prana podsufitka (choć to nie reguła), wiec albo to od wilgoci albo pies wie; nawet w firmowym dostawczaku te plamy goszczą.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
według mnie to kupki much! Kiedyś rano wypuściłem muchę z samochodu, a na szybie kilka chwil później dostrzegłem tego koloru plamki ;)

:lol::D:-]

 

Ale serio! :D

Kiedyś nawet obserwowałem muchy i naprawdę stawiają klocki na oknach i firankach :-]

Stawiają ale to nie ta bajka.

Tak to nie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.