Skocz do zawartości

Poszukuje tapicera Jarosław, Przemyśl, Rzeszów


bienek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Jest trochę ludzi z okolicy na forum, więc mam prośbę. Chce wymienić tapicerkę na boczkach w e36 i odnowić fotele, czy ktoś z Was zna miejsce godne polecenia? Zależy mi na tym żeby to fajnie wyglądało.

Jeszcze jedna sprawa, co zrobić żeby boczki nie trzeszczały po założeniu? Sama wymiana spinek na nowe wystarczy czy daje się jakieś specyfiki w miejscu styku spinki z blachą, żeby temu zapobiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Hej,

Jest trochę ludzi z okolicy na forum, więc mam prośbę. Chce wymienić tapicerkę na boczkach w e36 i odnowić fotele, czy ktoś z Was zna miejsce godne polecenia? Zależy mi na tym żeby to fajnie wyglądało.

Jeszcze jedna sprawa, co zrobić żeby boczki nie trzeszczały po założeniu? Sama wymiana spinek na nowe wystarczy czy daje się jakieś specyfiki w miejscu styku spinki z blachą, żeby temu zapobiec?

 

Rascall Rzeszów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rascall Rzeszów
Probowałem z nimi się umówić, wysyłałem zdjęcia na wstępną wycenę już dawno temu, kilka razy się przypominałem, ale nie uzyskałem odzewu :dontknow:

 

[ Dodano: 21 Luty 2013, 00:31 ]

wiem ze jest gosc w jaroslawiu bo brat wozil fotele z e36 wlasnie i znosnie mu to zrobil jutro sie dowiem i ci napisze

No jest koło tego marketu koło osiedla kombatantów i już nim rozmawiałem przez tel, ale nie widziałem jego roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Probowałem z nimi się umówić, wysyłałem zdjęcia na wstępną wycenę już dawno temu, kilka razy się przypominałem, ale nie uzyskałem odzewu

 

Chyba sobie żartujesz :zly: Jeszcze się nam nie zdarzyło żeby zlać Klienta, który dodatkowo kilka razy nam się przypominał. Owszem, czasem coś z głowy wyleci ale specjalnie teraz przekopałem wszystkie maile na 3 skrzynkach, wiadomości prywatne i niczego o renowacji tapicerki w E36 nie dostałem. Może sobie firmy pomyliłeś albo wiadomości słałeś na zły adres mailowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie żartujesz

 

Odpowiem moim ulubionym hasłem : "Chyba Ty!"

 

Jeszcze się nam nie zdarzyło żeby zlać Klienta, który dodatkowo kilka razy nam się przypominał.

 

No chyba jednak się zdarzyło.

 

maile na 3 skrzynkach, wiadomości prywatne i niczego o renowacji tapicerki w E36 nie dostałem.

 

Słabo szukałeś

 

Żeby nie by nie było, nie lubię jak ktoś mi zarzuca nie prawdomówność :

 

99247653.jpg

 

 

53537178.jpg

 

44835734.jpg

 

53259055.jpg

 

22273375.jpg

 

28185787.jpg

 

 

I więcej razy nie lubię się przypominać. Czekałem na maila, ale nic nie dostałem.

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mocne argumenty :)

 

Widocznie podczas porządków skrzynki priv na forum usunąłem.

Maila jednak znalazłem bo teraz wiedziałem pod jakim hasłem (bieniek) szukać - wcześniej szukałem pod hasłem e39 i nic mi nie znajdowało. Oczywiście, tak jak pisałem wcześniej mail został wysłany (następnego dnia) więc albo wrzuciło Ci do spamu i usunąłeś albo przeoczyłeś i usunąłeś. Innej opcji nie ma.

 

bienek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co się stało z tym mailem, ale ja go nie dostałem. Sprawdzałem teraz kolejny raz w programie pocztowym i na serwerze w spamie i nie ma nic. Na hasło rascall wyskakuje mi, że otrzymałem 2 prywatne wiad na tym forum i mój jeden mail wysłany i tyle. :dontknow:

Nawet jakbym go wyrzucił byłby w koszu. Zobacz na screen co w nim jest :)

 

Nie będę wnikał, bo takie rzeczy się czasem zdarzają, że coś zaginie w wirtualnej przestrzeni :?

 

Sprawa wyjaśniona i w końcu mogę przeczytać co mi odpisaliście :)

 

Zobaczę jak mi gość zrobi boczki tutaj na miejscu i może będzie miał jakiś fotel który robił, żebym mógł obejrzeć. Jak będzie spoko to zrobie to tutaj, ale jak mi się nie spodoba to będę kontaktował się z Waszym tapicerem :)

Szkoda, że nie doszedł ten mail wtedy, bo miałem całe wnętrze w garażu i było by dużo łatwiej tą sprawę załatwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.