Skocz do zawartości

Odbarwienia na jasnej skórze - czym usunąć?


ForestPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem produkt Colourlock - taką piankę ze szczotką i mleczko UV. Walczę z tym już chwilę ale nic nie daje:). Co to jest za odbarwienie w ogóle? Macie jakiś sposób na to? Jest to skóra w Audi, przebieg stosunkowo niewielki. Poniżej zdjęcia:

 

WP_000125.jpg?psid=1

WP_000126.jpg?psid=1

WP_000124.jpg?psid=1

WP_000123.jpg?psid=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie coś:

http://showcarshine.pl/263-colourlock-zestaw-do-pielegancji-skory-najwyzsza-jakosc-gratis-2-mikrofibry.html

 

Ktoś mi powiedział, że te przebarwienia są od ludzkiej skóry - jak się wsiada w lecie w krótkich spodenkach. Ale wierzyć mi się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Wątpię, aby Ci się to udało wyczyścić.

 

Wygląda to jak ubytek w farbie, ale musiał byś wstawić większe powiększenie zdjęcia abym to stwierdził.

 

Dziwne trochę jest miejsce w którym to powstało i sposób jaki na dole równomiernie się odcina.

 

Najprościej będzie to dofarbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem produkt Colourlock - taką piankę ze szczotką i mleczko UV. Walczę z tym już chwilę ale nic nie daje:). Co to jest za odbarwienie w ogóle? Macie jakiś sposób na to? Jest to skóra w Audi, przebieg stosunkowo niewielki.

 

 

 

Kiedyś spotkałem się z bardzo podobnym, jeśli nie identycznym uszkodzeniem skóry.

 

Właścicielka samochodu wsiadła do niego w majtkach od kostiumu, z udami wysmarowanymi karotenowym olejkiem do opalania.

 

Skończyło się na odtłuszczaniu i ponownej koloryzacji tych obszarów - nie było to zabrudzenie powierzchniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem podobny, ale nie na boczku, a na wysokości ud. To samo co napisał DS_Tomek.

Klient miał jakiś krem, czy inną maź na nogach. Tapicerka nie była konserwowana i wchłonęła cały krem z ud wraz z brudem i potem.

Całego zabrudzenia nie udało się doczyścić, ale duża część zeszła. Wtedy korzystałem z Furniture Clinic Ultra Clean z domieszką Alkohol Cleaner. Myślę, że środek z Lederzentrum Strong Clean też może zadziałać podobnie.

 

Problem w tym, że do idealnego stanu chyba nie uda się już doprowadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.