Skocz do zawartości

Jakie słuchawki??


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dzięki za opinie, ale chyba nie do końca zrozumieliście o jakie słuchawki mi chodzi. Po pierwsze maja być douszne ewentualnie z pałąkiem lub haczykami, a po drugie do 60 zł. Jedyna opcja która spełnia moje kryteria, to ta podana przez Zmorke, czyli CX150, ale niestety nie porwały mnie one wizualnie jak za te pieniądze, a w lokalnych marketach raczej ich nie dostanę więc i z przetestowaniem będzie problem..

 

Ktoś, coś, jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rower, czy do biegania? Nieśmiertelne KSC-75, bez dwóch zdań. Nie izolują mocno, więc będziesz słyszał ew. samochody, są mega wygodne, nie spadną z uszu w trakcie jazdy, a co najważniejsze w kwestii jakości dźwięku mimo mijających lat nie ma nic nawet blisko w tej cenie. Jedyny minus to musisz przeżyć ich wygląd, ale grają tak dobrze, ze zapomnisz momentalnie o tym, szczególnie że ta lumia jak na telefon gra wyjątkowo lepiej niż większość. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Douszne mam teraz xiaomi piston v3 i rewelka-coś max 80zl koszt jak zawsze muzyka w telefonie na full była tak teraz jest na połowie i odpowiada w 100%

W domu do kompa i grania na gitarze używam superlux hd681 -czysty dźwięk jak za te pieniądze i dobra głośność -cena około 70 zł

Cene audiofilskich słuchawek zaczynają sie od 500+ więc uważam że te 80zł za dobry odsłuch czego tam chcemy to nie majątek-w marketach w 90% badziew za niemałe pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mogę polecić Snab'y. Są to polskie słuchawki dostepne na allegro za około 60zł. Jak dla mnie fajny stosunek cena-jakość. Dobry wtyk, nieplączący się długi kabel, fajne etui, sporo końcówek w zestawie no jak dla mnie (żadnego tam audiofila) świetny dźwięk z super odseparowaniem od otoczenia. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rower, za 70 zł. Coraz lepsze pomysły. :kox:

Wosk i kosmetyki na auto za grube pieniądze "kupujesz" a 70zl to majątek na przyzwoitą jakość dźwięku a nie trzaski i delirum :dontknow:

Musiałbyś chyba downhill praktykować żeby ci dopasowane douszne słuchawki wypadły lub żeby je zniszczyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rower, za 70 zł. Coraz lepsze pomysły. :kox:

Wosk i kosmetyki na auto za grube pieniądze "kupujesz" a 70zl to majątek na przyzwoitą jakość dźwięku a nie trzaski i delirum :dontknow:

Musiałbyś chyba downhill praktykować żeby ci dopasowane douszne słuchawki wypadły lub żeby je zniszczyć :mrgreen:

Spoko, już tramwajem w HE300 parę razy jechałem, ale to nie o mnie chodzi, tylko o CrisAGC który ma budżet 60 zł a nie 200 czy 500. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrisAGC przy tych pieniądzach chyba nie ma znaczących różnic pomiędzy słuchawkami. Ja zawsze kupuję w okolicach 50zł douszne sony, teraz mam philipsy. Przede wszystkim kup w saturnie/MM nie robią tam problemu z gwarancją. Coś nawali i oddają Ci od razu pieniądze - kupisz nowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrisAGC przy tych pieniądzach chyba nie ma znaczących różnic pomiędzy słuchawkami. Ja zawsze kupuję w okolicach 50zł douszne sony, teraz mam philipsy. Przede wszystkim kup w saturnie/MM nie robią tam problemu z gwarancją. Coś nawali i oddają Ci od razu pieniądze - kupisz nowe...

Jedna zasada nie kupuje się słuchawek w markecie.Ceny są o parenaście procent większe niż na portalu aukcyjnym gdzie sprzedaje też najczęściej firma.

Szukając słuchawek przyzwoitych aby grać na gitarze w domu np wieczorem ,zwiedziłem kilka marketów i ceny odstraszały a słuchawki w dużych obudowach z malutkimi nie wyrazistymi głośniczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy kwocie do 50zł na allegro wcale nie będzie dużo taniej jak nie drożej (przesyłka). Kilkanaście % od 50zł to kwota śmiesznie mała. Problem okazuje się wtedy, gdy słuchawki się zepsują. W Saturnie dostaniesz od strzała nowe. Kupione przez allegro będziesz musiał zapłacić za przesyłkę DO i ewentualnie OD sprzedawcy o ile uwzględni reklamację.

 

Także imo zasada, o której piszesz nie ewentualnie dotyczy droższych słuchawek/przedmiotów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi i pomysły.

Wybór padł już i poszło zamówienie na PANASONIC RP-HS34E-A

Słuchawki przymierzyłem u siebie w lokalnym markecie, posłuchałem trochę jak to gra, a, że w Media Markt była wyprzedaż to kupiłem je za 32,99 z odbiorem w markecie, gdzie wszędzie normalnie kosztują one ~60 zł.

Niestety problem przy zakupie/wyborze tego typu słuchawek polega na tym, że w praktycznie w żadnym markecie nie chcą opakowania otworzyć, bo jest to nieodwracalny proces i musiałbym wówczas takie słuchawki kupić, bez możliwości zwrotu.

 

Odbiorę słuchawki, przetestuję, napiszę, czy było warto. Póki co wyszedłem z założenia, że za te 33 zł warto zaryzykować i że taniej to nigdzie, nigdy nie będzie.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys w Saturnie chcialem posluchac, przymierzyć zablistrowane sluchawki. Nie dalo się. Kupiłem je, byly za duże i bez problemuz tego powodu zwrócili pieniądze. Ja z obslugi klienta w sat/MM jestem zadowolony.

Ceny tez mają czesto dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CrisAGC przy tych pieniądzach chyba nie ma znaczących różnic pomiędzy słuchawkami. Ja zawsze kupuję w okolicach 50zł douszne sony, teraz mam philipsy.

Przy dousznych sony, philips czy panasonic za te pieniądze to faktycznie nie ma różnicy wielkiej, wszystkie grają podobnie beznadziejnie. Spróbuj wymienionych już tu Soundmagiców PL-12 (jak wolisz wyrównane granie), lub PL-11 (jak wolisz mocno basowe), czy Brainwavz Alpha, to jak przejście z "wosku w szamponie Formula 1" na FK1000p - to dopiero najniższa porządna półka, ale już nie śmieciowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KHOT pewnie są lepsze od tych sony itd, ale to już jest przedział 80-100zł. Ja słuchając muzyki z telefonu i w tych warunkach jakich słucham (praca) nie mogę sobie pozwolić na droższe, często gubię i się psują. Dla mnie droższe są stratą pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, aczkolwiek pomyśl o tym w ten sposób: niezależnie od tego że są te max 3 dychy droższe, to gdybyś miał słuchawki których granie by cię bardzo pozytywnie zaskoczyło, to może i ich los byłby inny, bo kupując takie "jednorazówki", nie zwracasz uwagi co się z nimi dzieje. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A więc wypowiem się, bo jestem po kilku godzinach słuchania i korzystania z PANASONIC RP-HS34E-A.

Słuchawki bardzo wygodne, fajnie leżą, jest możliwość "zaciśnięcia" ich na uchu, dzięki czemu lepiej dolegają (lepsze granie, zerowa szansa na wypadniecie z ucha), kabel cienki, przyjemny, nie skręca mi się póki co. Jakość brzmienia mnie zadowala, lubię dobry bass, a ten który oferuje Panasonic jest dla mnie wystarczający. Wiadomo, być może słuchawki za 80 zł + były by lepsze, ale myślę, że te kupione na wyprzedaży za 33 zł były bardzo dobrym zakupem.

 

Generalnie sprzęt polecam z całego serca. Gdybym miał je kupić w regularnej cenie 60 zł, to pewnie bym się zastanawiał dalej i być może wybrał coś z Sony, Philipsa, czy innego producenta, ale za 33 zł było warto! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.