Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

dementor, jeśli porównujemy auta kupione jako nowe to chyba nie wiesz o czym piszesz. Chociaż i w używanych nie byłoby to takie jasne ;)

 

Od zawsze jarałem się Hondami, bo w domu było ich kilka. Ale seryjny FN2 w K20 poza kultem ( :good: ) i dźwiękiem ( :good: ) nie oferuje mega "przeciągu". Co nie zmienia faktu, że za takim w SE tęsknię jak nie wiem co :-]

 

Od siebie dorzucam "dziwny" styl prowadzenia :

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

dementor, jeśli porównujemy auta kupione jako nowe to chyba nie wiesz o czym piszesz. Chociaż i w używanych nie byłoby to takie jasne ;)

 

Od zawsze jarałem się Hondami, bo w domu było ich kilka. Ale seryjny FN2 w K20 poza kultem ( :good: ) i dźwiękiem ( :good: ) nie oferuje mega "przeciągu". Co nie zmienia faktu, że za takim w SE tęsknię jak nie wiem co :-]

 

 

 

Jak się zrobi franka k24+k20 +dolot, wydech, hondata i to się to wystroi to już jest :good:

Parę fajnych projektów jest, pewnie znasz.

 

Trza czekać na nowe Type R'y. Accord IXgen ma być Type R 2.4 N/A moc coś ok 280KM.

W CTRze mierzą w 2.0T pod 300KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abc045, jak dla mnie najsensowniejszym i najlepszym rozwiązaniem jest wrzucenie k20 do mrki, bo wtedy znika problem z przednią ośka i to jeszcze wpada rozkład masy bliski 50/50 i się robi fajny gokart :-]

 

Turbo będzie na pewno w Typrze, i w samym tym fakcie to już będzie kopa, i odejście od tradycji. :cry:

 

A żeby nie było że Ot, to:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.