Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jezdzilem ostatnio gtr-em i jak bylem wielkim fanem tego auta to sie mocno rozczrowalem. nie jest to takie super auto jak wszyscy opowidaja dla zwyklego czlowieka, do jazdy na torze pewnie tak, ale do jazdy po normalnym miescie sa lepsze wozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wnetrze srednie faktycznie, chociz to az tak wazne w tym aucie nie jest, byl mniej stabilny podczas jazdy po asfaltowych drogach w lesie niz 911turbo, tak samo na lotnisku przy ponad 230km/h byl mniej pewny od porschaka mimo ze jest szybszy, dzwiek w srodku przy kick downie sredni jak na takie auto, no i kilka rzeczy trzeszczalo we wnatrz co wg mnie przy takim aucie jest niedopuszczalne. aha i jeszcze jedno. widocznosc jest tragiczna w tym aucie. wiem ze to auto przewaznie na tor, ale w polsce ludzie go kupuja do jazdy po miescie, i do takiej eksploatacji to auto wg mnie sie nie nadaje.

 

za to nigdy nie rozumialem fanow porsche, a teraz zwracam im honor. 911 to jest idealne auto sportowe dla polaka. komfortowe ( jezdzilem wersja turbo ) w miare, pieknie wykonczone we wnetrzu i auto bardzo stabilne i latwo je wyczuc, prowadzi sie pewnie, mimo ze nigdy wczesniej nie jechalem autem ktore mialo wiecej niz 200kucy. a obydwu aut podczas przejazdzki nie oszczedzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem ostatnio gtr-em...

 

Pogratulować i pozazdrościć :song: Twoja opinia pokrywa się niestety z większością innych, którzy mieli przyjemność poznać to bliżej niż na Dragtimes i YT :D Znajomy, który moim zdaniem naprawdę ogarnia temat sportowej jazdy samochodem (żółte papiery :mrgreen: , daily car M3, tory, motocykle, Radical klub, Nurburgring na pamięc itd itp) stwierdził że ten samochód jest wręcz niebezpieczny nawet dla zaawansowanego kierowcy z racji przyśpieszenia i nierealnego, komputerowego zachowania w zakrętach. Aha, też marudził na wnętrze :D

 

Enyłej, ja i tak wiem na co poleci pierwszy wolny tysiąc złotych :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, w rodzinie miałem przypadek, żona podarowała kuzynowi kuponik na jazdę gallardo. Kiedy o tym co sie tam działo opowiadał to nie ukrywał rozgoryczenia. Podobno gość siedzący obok nadzoruje każdy Twój ruch, przyjedziecie kilka kółek jak ślimaki i grzecznie wyproszą :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego panowie nie jezdzi sie na jazde takimi autami w polsce. jest cos takiego jak TopGearCar 60km na poludnie od pragi. obecnie jest promocja jak bylem, ok 160zl za 30 min autami do wyboru: gtr, 911 turbo, f430, mustang gt 500, corvetta niby z06 ale chyba nie jest to ta wersja do tego 12E paliwo i 10E jazda w 2 strony na lotnisku na maxa ( gtr doszedl do 280). jest jeszcze italia i gallardo wychodza jakos ponad 200zl. Jak widza ze ogarniasz prowadzenie auta ( widzialem ze tylko jedna kobiete ograniczali) to jezdzisz jak chcesz, drogi miedzy miastowe, mozesz non stop z pedalem w podlodze katowac. jak ja bylem to uszkodzony byl mustang ( czekali na czesc z usa) i f430 ( byl to spider i dach w polowie sie zatrzymal i ani w jedna ani w druga). na stronie maja o wiele wyzsze ceny, ale tak jak mowie z 2 tyg temu byly takie jak sie tam podjechalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo to się nazywa klasa. Każdy zawód może być tak brudny jak i czysty, w cudzysłowu oczywiście :)

Bo nie po to ktoś spędził X godzin na polerowanie rantów, malowanie rotoru, żeby przyszedł jakiś za przeproszeniem "brudas" i porysował i pobrudził całą tą pracę. Trzeba szanować swój i czyjś czas :)

Bez urazy, ale jest różnica jak się zakłada opony nie wiem, do busa, byle szybciej, byle taniej, bo auto jeździ, zarabia pieniądze, a co innego jak ktoś nad kołami spędził kilka dobrych godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Drimin of pałer powraca. Po wydaniu worka pieniędzy - jedzie - JEST

 

Wrzucone jako ciekawostka :roll:

 

No ale co do pieniędzy..... :dontknow:

 

Ep3 + odmulony wydech, zmienione parę innych gratów + hondataPRO + strojenie i masz coś co JEDZIE w N/A , za sporo mniej niż jakiekolwiek super TSI czy inny , winc ? :kox:

 

 

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.