Skocz do zawartości

Znalezione w sieci... samochody


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 852
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ku..wa aż mi gula w gardle stanęła... :cry:

 

Nie ciekawy widok, co może się stać z autem przy takim zderzeniu. Denerwują mnie tylko komentarze, że od razu wina kierowców ciężarówek. Jeszcze nie ma oficjalnych wiadomości, czyja wina. Mogły być winne zarówno ciężarówki jak i Tico... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku..wa aż mi gula w gardle stanęła... :cry:

 

Nie ciekawy widok, co może się stać z autem przy takim zderzeniu. Denerwują mnie tylko komentarze, że od razu wina kierowców ciężarówek. Jeszcze nie ma oficjalnych wiadomości, czyja wina. Mogły być winne zarówno ciężarówki jak i Tico... [*]

 

kierowca tico byl winien zeby tir za nim nie wyhamowal ?... prosze Cie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca tico byl winien zeby tir za nim nie wyhamowal ?... prosze Cie

 

No widziałem już sytuację, jak ktoś wepchnął się prosto przed samochód i zaczął gwałtownie hamować, a taką 40-tonową ciężarówkę troszkę dłużej się zatrzymuje niż nawet nie 1-tonowego Tico :o Nie osądzaj w taki sposób :acute:

Szkoda ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś wepchnął się prosto przed samochód i zaczął gwałtownie hamować, a taką 40-tonową ciężarówkę troszkę dłużej się zatrzymuje niż nawet nie 1-tonowego Tico

 

Właśnie o to chodzi. Nie ma potwierdzonych informacji więc nie wolno osądzać nikogo! Zatrzymaj sobie załadowaną ciężarówkę w sytuacji, kiedy ktoś ciebie wyprzedza i nagle sobie przypomina, że musi skręcić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to głupota pchać się takim mały gow** miedzy ciężarówki...

Jeżdżę sporo większym samochodem się nie pcham... Czekam aż będzie odpowiednia ilość miejsca i wtedy wyprzedzam. Nie ma miejsca, nie wyprzedzam jadę w bezpieczniej odległości za nimi. I tak przeważnie sypią ciężarówkami ok 100km/h...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoja droga jak by tiry zostawialy miejsce zeby wjechac miedzy nie czesciej to tez byloby mniej wypadkow.

 

Masz całkowitą rację pod względem odległości.

 

Tylko, ze kierowcy ciężarówek (bo taka jest prawidłowa nazwa - TIR ma zupełnie inne znaczenie) zostawiają dokładnie takie same odległości jak kierowcy osobówek, tylko w razie wypadku szkody są większe. :/ Poza tym to są dokładnie tacy sami kierowcy jak my, kierowcy aut osobowych :roll:

 

ps. tak, trochę bronię kierowców ciężarówek, bo odnoszę wrażenie, że kolega dareme89 najchętniej zrzuciłby całą winę od razu na kierowcę ciężarówki, bez zbadania sprawy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam kilku znajomych co prowadza ciezarowki, wiem ze duza czesc z nich to super goscie, ale sa tez totalne bezmozgi wsrod tej ekipy. podam Ci przyklad ostatnio. jade w trasie nad morze gdzie jest od cholery zakretow i mimo 175km 2 tirow na raz nie wyprzedze wiec pytam sie przez CB grzecznie czy facet w drugim tirze zrobi miejsce zebym mogl wskoczyc a on "spierdalaj"...

 

nic do tych kierowcow nie mam, ale nie rozumiem czemu 2 triy zawsze jada w odleglosci powiedzmy 10m od siebie a nie nawet tych 50, oni by mieli spokoj i kierowcy osobowek tez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dareme89, nie musisz podawać przykładów :good: Pracuję z nimi na co dzień, 90% z nich to bardzo porządni ludzie, ale niestety pozostałe 10% krety*ów rzuca się w oczy i psuje opinię o tej grupie zawodowej :wallbash:

 

czemu 2 triy zawsze jada w odleglosci powiedzmy 10m od siebie a nie nawet tych 50

 

Bo spada opór powietrza i tym samym spalanie :P A zejść z 32l/100km, na powiedzmy 28l/100km to już sporo oszczędności :-]

 

 

A w temacie - monstrum :shock:

http://www.speedhunters.com/2013/06/epic-lancia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.