Skocz do zawartości

Folia na lakierze


Altay

Rekomendowane odpowiedzi

Niedługo mam się zająć pewnym bmw serii 5 e60, które niestety oklejone zostało białą folią ;) Wnęki pozostały czarne, jak i wszystkie zakamarki, mimo wszystko, jest co zdzierać. Przewertowałem forum i trudno znaleźć jakieś informacje :o Jak najlepiej postępować, żeby nic nie uszkodzić ? Opalarka powolutku i odklejać ? może macie swoje, bardziej skuteczne sposoby ;) Jak pozbyć się kleju, zwykły t&g remover wystarczy ? za pomoc z góry wielkie dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc :good: Zdarzało mi się odklejać reklamy, ale najbardziej boję się rwania się tej folii na drobne kawałki ;) W piątek zaczynam z robotą, zaopatrzę się w większą ilość jakiegoś t&g bo zostało mi 300ml prick'a :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc :good: Zdarzało mi się odklejać reklamy, ale najbardziej boję się rwania się tej folii na drobne kawałki ;) W piątek zaczynam z robotą, zaopatrzę się w większą ilość jakiegoś t&g bo zostało mi 300ml prick'a :dontknow:

Przyda się z pewnością :good:

Lakier ma iść do korekty?

Bo fibry po takie akcji praktycznie nie do użytku już :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszę, wielkie dzięki za pomoc ;) Fibry już sobie uszykowałem, te "najdelikatniejsze na świecie" z show-car-shine :D

:good: trochę zabawy jest,jakaś rękawica,co by w rękę zbyt nie grzało i można lecieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że całe auto uda mi się ogarnąć w dwa dni :o Napisałem już do Sebastiana z SNB co by w tej sytuacji polecił, jak już dorwę się do autka to umieszczę postępy z prac ;) jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest specjalny żel do takich zastosowań, smarujesz folię , czekasz ileś czasu i schodzi bajka całymi płatami, znalazłem na szybko na alledrogo pod nazwą "Płyn do usuwania folii i kleju" ale drogo i nie potrzebujesz litra, może zapytaj w jakiejś agencji reklamowej bo ja tam się z tym pierwszy raz spotkałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Lesznie na szybko znalazłem agencję reklamową chyba że 20 km masz właśnie do Leszna, na alledrogo jak wpisałem :usuwa naklejki" to też wyskoczyło trochę preparatów.

Ale może na początek spróbuj jak będzie szło, bo jak dobra folia i nie leżała długo na samochodzie to może ładnie zejść w jednym kawałku, jak słaba folia albo słońce ją mocno przypaliło to może schodzić po kawałku i wtedy dopiero chemią atakować by trzeba było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.