Skocz do zawartości

Einszett Hartglanz


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzinkins Leży to to jeszcze? :o

 

W piątek mylem autko i jak na ok 6 tys km to jeszcze nie źle sobie radził :good:

 

Przeżył pare pian, turbo opryski, nawet ostatnie mycie piana z 100ml tenzi truck :shock:

 

W piątek poszedła na cały samochód nowa warstwa położona na IPA ;)

 

Mam pare zdjęć ale z telefonu teraz nie mam jak wrzucić :oops:

 

Będę dawał znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze bede pamietal, postaram sie nagrac filmik ;) Nakladalem go tez tydzien temu na 2 auta i poki jest co jest bardzo dobrze, ale tydzien w takich warunkach to nawet nattys red dawal rade :D Choc jak juz evo pisal mocno podkresla perle i do metalicznych lakierow jest super ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstęp do testu został omówiony tutaj ---> http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... 963#321963

Samochód oczyszczony (Prickbort i IronX) i glinkowany końcem września (jakieś 1600km temu). Maska i błotniki przednie po "korekcie" ręcznej Meg's UC i VP Ergo, reszta bez wcześniejszej korekty. Szybka decyzja, że na resztki FK1000P nie ma co liczyć, więc ostatnie tegoroczne mycie przerodziło się w superekstremalny test naszego bohatera:

 

img7386wz.jpg

 

Co ciekawe, zagraniczne sklepy w swoich opisach tego środka podają że może być aplikowany przy 0 stopniach temperatury. Nie wiem, nie sprawdzałem ale jeśli tak to może być ciekawa alternatywa dla osób bez garażu.

No zobaczymy... temperatura aplikacji w okolicach 0*. Aplikacja jednej warstwy bez cleanera, poprzedzona dwukrotnym przetarciem każdego panelu zmywaczem silikonowym Boll.

 

Jako żem ja detailer gawędziarz amator to szło na bogato, psikane z atomizera, na jedną warstwę poszło ok. 15ml:

 

img7388u.jpg

img7394l.jpg

img7392u.jpg

 

Po skończeniu ostatniego elementu, poleżało wszystko jeszcze jakieś 30 minut po czym zacząłem ścierać. Poszło gładko, gdzie było grubiej trzeba było troszeczkę dłużej polerować, bo ciemniejsze miejsca zostawały. W międzyczasie na opony poszedł dresing SG Back2Black.

 

Po ok. godzinie od spolerowania nastąpiło to co tygryski lubią najbardziej... test kropelkowania:

 

img7396h.jpg

img7397wb.jpg

img7398o.jpg

 

Po wszystkim klekot prezentuje się tak:

 

img7400mi.jpg

img7402b.jpg

img7403o.jpg

img7405y.jpg

 

Dziękuję za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny test, zobaczymy ile na leonie posiedzi :good: Ja aplikowalem na jedno autko w cieplym garazu na drugie tez pod golym niebem przy temp. bliskich zeru ;)

ja jutro bede mial wglad na 2tygodniowego 1z po 1500km, ciekawe jak sie bedzie trzymal :o Tak na szybko oplukalem sorento na bezdotyku, 3 dzien od nalozenia, kropelki dosc nieregularne i typowo sealantowe, ale woda zlatuje elegancko :-] No i NSF w stezeniu 80ml/1 litr wody mu nie zaszkodzila ;)

Wybaczcie brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.