Skocz do zawartości

Produkty polskich firm


ZANDAR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Zaczynając dopiero co przygodę z "dbaniem" o moje autko nie znalazłem zbyt wiele produktów polskich firm :/ Czy naprawdę niczym dobrym nie są w stanie zaskoczyć nas nasze rodzime firmy i aż tak jakościowo odbiegają o dajmy na to amerykańskich :o ? Zapraszam do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANDAR, z Polskich firm polecam Shiny Garage w bardzo przystępnych cenach :good:

I bardzo dobrej jakość, testy na forum ,wystarczy poszukać :)

Oczywiście są jeszcze wybrane środki Tenzi, Kemko i 4nano , Woski od Polishangel

Rozejrzyj się trochę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANDAR, z Polskich firm polecam Shiny Garage w bardzo przystępnych cenach :good:

 

Lime APC mogę polecić - dobry środek i bardzo konkurencyjna cena. Pozostałych produktów nie testowałem ale sądząc po opiniach na Forum również są godne uwagi. Poza tym - świetne podejście do klienta. Z pierwszym wypustem tego APC był mały problem z białym osadem o czym wspomniałem na Forum. Producent jak to zauważył zgłosił się do mnie na PW i wysłał do mnie poprawioną wersję za darmo.

 

Z PolishAngel do czynienia nie miałem. Tenzi mam pianę, słabo się pieni, skuteczność dobra, cena niska ale ma bardzo wysokie pH więc niekorzystnie wpływa na wosk.

 

Ostatnio gdzieś nawet spotkałem dobrą opinie o jakichś 2 produktach K2 ale nie pamiętam jakie to były - trzeba byłoby poszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kecav, podejrzewam, że jeśli chodzi o PA to chodziło o Husarię, która jest wypuszczona tylko na polski rynek ;)

Pojechałem :wallbash: , ale miałem własnie na myśli Husarię :)

 

z urbana jest jeszcze fajna pasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZANDAR, z Polskich firm polecam Shiny Garage w bardzo przystępnych cenach :good:

I bardzo dobrej jakość, testy na forum ,wystarczy poszukać :)

Oczywiście są jeszcze wybrane środki Tenzi, Kemko i 4nano , Woski od Polishangel

Rozejrzyj się trochę :)

 

Kemko nie jest polskie, 4nano tylko konfekcjonuje produkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem polskich produktów jest ich marketing, a przede wszystkim nazewnictwo. Dla czego w rodzimym kraju produkty są w nazwach obcojęzycznych? Przecież głównym rynkiem zbytu jest polska. Nikt w USA czy UK nie nazywa swoich produktów w obcym języku. Myślę że polskie marki też powinny promować polskie nazewnictwo. Zakupiłem wczoraj produkty z Shiny Garage ale wierzcie mi że dopiero teraz dowiedziałem się że to nasz rodzimy wyrób co mnie bardzo cieszy. Ale czy marka nie mogła się nazywać np Lśniący Garaż. To samo oznacz a jakże łatwe w odszukaniu w sieci takiego produktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem polskich produktów jest ich marketing, a przede wszystkim nazewnictwo. Dla czego w rodzimym kraju produkty są w nazwach obcojęzycznych? Przecież głównym rynkiem zbytu jest polska. Nikt w USA czy UK nie nazywa swoich produktów w obcym języku. Myślę że polskie marki też powinny promować polskie nazewnictwo. Zakupiłem wczoraj produkty z Shiny Garage ale wierzcie mi że dopiero teraz dowiedziałem się że to nasz rodzimy wyrób co mnie bardzo cieszy. Ale czy marka nie mogła się nazywać np Lśniący Garaż. To samo oznacz a jakże łatwe w odszukaniu w sieci takiego produktu.

Dziękuję wszystkim za pomocne informacje :good: Shiny Garage jest produktem polskim :shock: ?Co do nazewnictwa w języku angielskim panuje przeświadczenie co nie nasze to lepsze- :kox: Przykre, ale prawdziwe i może dlatego polscy producenci nazywają w innym języku swoje produkty :dontknow: Będę musiał zaopatrzyć się w w/w produkty przez Was ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.