Skocz do zawartości

Naprawa czy wymiana ??


Trolu

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda przyjemnie ;) ,aczkolwiek idąc w takie koszta raczej zadbałbym o sportsitze ;)

w sensie że co...?? Rozumiem że chodzi o sportowe siedzenia...?? Czy mnie coś umknęło ??

Tak,tak dokładnie,chodziło o wymianę na sportsitze,wysuwane podparcie ud,znacznie szerszy zakres regulacji,no i wygląd,ale z tego co spojrzałem na,allegro to nie ma obecnie ;) Więc i tak jest fest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Rozmyślałem nad tym, kiedy podejmowałem decyzje czy naprawiać, czy wymienić... Doszedłem do wniosku, że wymieniając cała tapierkę nie ma sensu wymieniać foteli, bo i tak musze je obszywać. A że ja tym autem jeżdze około 3-5 tyś km na rok.... i to bardziej relaksacyjnie na przejażdżke... to specjalnie niema sensu iśc w wymiane, koszta, airbagi, podłączenia, spasowania, elektryczne regulacje, kodowania.... za dużo bałaganu.... Zostały oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Fajnie, że Ci się podoba jednak co nowe to nowe dbając odpowiednio o skórę długo będziesz się cieszył nowością. Jednak dodam coś od siebie odnośnie wykonania patrząc na zdjęcia skóra na siedzeniach i oparciu słabo naciągnięta widać marszczenia, ze zbliżeń na kierownicy i schowku widać jak dla mnie szwy nie układają się prosto, nitka za cieńka i za duży skok igły na maszynie, jeżeli to oryginalna skóra do bentleya to powinna być bardzo gruba wtedy dajemy grubą nić i wygląda to naprawdę jak w oryginalnym bentleyu. Nie żebym wymyślał ale u mnie w galerii są siedzenia zrobione do bentleya i powinno to trochę lepiej się prezentować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że Ci się podoba jednak co nowe to nowe dbając odpowiednio o skórę długo będziesz się cieszył nowością. Jednak dodam coś od siebie odnośnie wykonania patrząc na zdjęcia skóra na siedzeniach i oparciu słabo naciągnięta widać marszczenia, ze zbliżeń na kierownicy i schowku widać jak dla mnie szwy nie układają się prosto, nitka za cieńka i za duży skok igły na maszynie, jeżeli to oryginalna skóra do bentleya to powinna być bardzo gruba wtedy dajemy grubą nić i wygląda to naprawdę jak w oryginalnym bentleyu. Nie żebym wymyślał ale u mnie w galerii są siedzenia zrobione do bentleya i powinno to trochę lepiej się prezentować.

Dziękuję za opinie i komentaż. Moje zdanie jest zgoła odmienne :-]

Skóra z bentleyka, ale nici nie mają udawać bentleyka. BMW to BMW i choćby, niewiem jak go obszywać to będzie tylko BMW. Wybierając skórę, kierowałem się jej jakośćią a nie chęcią zrobienia z auta Bentleya ;) Grubość nici sam wybierałem, jak również ich kolor. Co do naciągnięcia... masz rację zapewne, na wiosnę jak się okaże że się naciąga to będą poprawiać -> OCZYWIŚCIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.