Skocz do zawartości

1997 Mercedes CLK 230 - pranko, papierki, polerki


Camel-

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedz mi, czy to, co zostawia po sobie Farecla da radę wykończyć np. IP2000 + FF4000, czy FG500 będzie konieczna? Pytam bo straciłem już dużo czasu i mam go niewiele, a robienie korekty 4 stopniowej trochę mnie przeraża...

Jak się postaraszasz, to Fareclą wykończysz lakier pod FF4000 :) Mi się po prostu nie chciało, a poza tym lakier pomalowany był o wiele twardszy od oryginalnego lakieru. Dlatego myślę, że IP2000 spokojnie poradzi sobie z wadami po G3.

 

teoretycznie powinno wyglądać jak na zdjęciach Camel'a, ale wyglądało jakby papier był 1000 i narobił sznytów.

Ja zaczynałem od 1500 potem 2000 i FG500. Zostawały matowe placki na lakierze po IPA, więc przejechałem całość jeszcze 2500 (najmniejsza gradacja Matadorów) i FG500 i niestety było nie wiele lepiej. Nie mogę powiedzieć, że byłem delikatny. Przy 2500 jechałem bez klocka i z dość dużym naciskiem (mora znikała w sekundach), może to była przyczyna, rysy były głębokie. Ale Farecla mimo wszystko sobie z tematem radziła.

 

Troche kropelek i światełek. ;)

Przy ręce nie poratowało nawet ISO400 :/

38451142.jpg

88413147.jpg

28417763.jpg

12514115.jpg

11892939.jpg

 

[ Dodano: 26 Sierpień 2012, 00:35 ]

Dobra, nie śmiećmy koledze w temacie

Nie ma problemu, dyskusja to dyskusja póki na poziomie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się postaraszasz, to Fareclą wykończysz lakier pod FF4000 :) Mi się po prostu nie chciało, a poza tym lakier pomalowany był o wiele twardszy od oryginalnego lakieru. Dlatego myślę, że IP2000 spokojnie poradzi sobie z wadami po G3.

Dzięki... chyba spróbuję nią powalczyć :good:

Troche kropelek i światełek. ;)

:song::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Power Up i Graphite 59G242 są podobne pod względem prędkości obrotów na poszczególnych biegach? Pytam bo pracowałem Graphitem i potencjometr wyskalowany jest na 6 przełożeń, z tym że przejścia pomiędzy biegami są płynne. Zakres obrotów to 900-3800 a w powerze 600-3000. Zastanawiam się czy nie za szybkie obroty jak na cutting (pisałeś o tym 2 posty wyżej)? Ostrzegam, że pytanie zadaje początkujący ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.