Skocz do zawartości

Summer Cars Party 2012


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Skoro nie było betonu ani asfaltu, to na czym oni jeździli - po trawie :o

Kiedyś byłem i startowali na betonowych płytach i jeszcze udało mi się uniknąć drogiego biletu, przełażąc przez dziurę w płocie 8-)

Teraz odpuściłem, bo się termin z rajdem Wisły pokrywał - trzeba było trochę fotek porobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie było betonu ani asfaltu, to na czym oni jeździli - po trawie :o

Kiedyś byłem i startowali na betonowych płytach i jeszcze udało mi się uniknąć drogiego biletu, przełażąc przez dziurę w płocie 8-)

Teraz odpuściłem, bo się termin z rajdem Wisły pokrywał - trzeba było trochę fotek porobić ;)

 

Dalej jeżdżą po tych płytach betonowych, nic się nie zmieniło... no może jedynie przerwy między nimi i wysokości na jakie wystają :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie GracjanS4, ten to syf miał ciekawy żeby maske otwierać heh. A żuk z v8 jeździ po gliwicach z tego co dobrze kojarze. Zobaczymy co jutro będzie w Bełchatowie :-]

Aaa no i zapomniałeś dodać że może trawa/mech urósł między płytami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam od razu za dziewczynami :P albo gdzieś biegałem, albo byłem w kinie hahaha albo gdzieś przy stoliczku. Trzeba było dzwonić miałem mały handel obwoźny kosmetykami w bagaju :-]

 

[ Dodano: 15 Wrzesień 2012, 23:39 ]

Carire masz może jakieś foto tej czarnej ibizy na czerwonych alu i podajże ciemniejszych czerwonych lusterkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej nawierzchni to: jak tu jechać? Bilety drogie - niech zafundują betonik lub asfalt na następne lata.

 

Drogie bilety ? Bez przesady.

Na gruponie można było za 12zł kupić, jak z klubem wjeżdżałeś to po 15ście.... a normalnie 25zł to chyba też nie jest majątek.

W końcu to nie była impreza non profit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza całkiem fajna :good:

tylko wyjazd ... MASAKRA :thumbdown::kox: wyjeżdżałem około 19

 

Stanie w korku aby wyjechać to masakra. Ja przez CB spytałem i chłopaki doradzili - przez trawę do wyjazdu tam gdzie palili gumę/był drift i pokaz quadów.

 

Wyjechałem z tego korku - zero kolejki na wspomnianym wyjeździe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza całkiem fajna :good:

tylko wyjazd ... MASAKRA :thumbdown::kox: wyjeżdżałem około 19

 

Stanie w korku aby wyjechać to masakra. Ja przez CB spytałem i chłopaki doradzili - przez trawę do wyjazdu tam gdzie palili gumę/był drift i pokaz quadów.

 

Wyjechałem z tego korku - zero kolejki na wspomnianym wyjeździe :D

 

Też tak chciałem ale panowie z ochrony byli szybcy na tym quadzie ;)

i mnie zawrócili :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Gracjan kurcze jakoś Cię nie spotkałem...

na wojnie północ-południe drugie miejsce sec-iem zrobiłem :)

ogólnie średniawo było jeśli chodzi o auta - dużo na mupet pojechało chyba :)

 

Auto widziałem, pokręciłem się chwilę ale nie umiałem namierzyć :wallbash: Za dużo ludzi :thumbdown:

 

Widziałem że brałeś udział w wojence, graty drugiego miejsca :good: Piękny SEC jest :song:

 

Bardzo średniawo :/ Po pierwszych fotkach z Mapeta żałuję że tam nie pojechałem :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

martinezzg, jakbym wiedział że sec jest kogoś z forum to na pewno bym podszedł pogadać :/ jestem zakochany w tym aucie, a jeszcze na felgach AMG :) parę fotek ode mnie z SCP (straszny tłum był i ciężko było jakieś auta złapać do zdjęcia) https://picasaweb.google.com/1020228260 ... directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych fotkach z Mapeta żałuję że tam nie pojechałem

noo, masz czego :-]

Widziałem SEC'a jak przejeżdżał koło mnie, to było słychać "jedzie fura blachy" heh. Dopiero po takim filmie ludzie zauważają dobrą fure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Fajny filmik, Megane już oglądałem na parkingu koło Go Sportu, przyjemne autko ale koło bym zmienił ;)

 

A co do samej imprezy to tak jak już pisałem, mnie nie jara wcale, typowa masówka nastawiona na "trzepanie" kasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.