Skocz do zawartości

Trójmiasto - spotkania regionalne


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałby ktoś może wolnych jakiś butelek, żeby przelać piankę, sonaxa i irona? Graty odbiera dla mnie Tomek i u niego też cienko z naczynkami :D Byłbym wdzięczny za jakieś dwie butelki po wodzie, coli, 3 cytrynach :P i jednej po wódce na irona :P Zabierze ktoś kto będzie odbierał coś takiego ze sobą? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taki Iron straszny ale długo w butelce po mineralce bym go nie trzymał :)

 

Dzisiaj rano podjechałem sobie na myjnie na Witominie - REWELACJA!!. Na zewnątrz -8 stopni a myjnia zamykana i w środku +10. Autko normalnie pianowałem, nikt się nie interesował. Wysuszyłem i położyłem QD.

 

Ciekawe czy można się z nimi dogaać na nocne :ad::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, już gdzieś pisałem o tej myjni, śmiało można działać jak nie ma kolejek :good:

 

Ja jakieś butelki mam, to mogę przynieść, tylko nie mam nakrętek do nich - te z butelek coli/sprite pasują, także jak ktoś ma to może wziąć :)

 

K24, tak, to tam, ul. Nowowiczlinska :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałby ktoś może wolnych jakiś butelek, żeby przelać piankę, sonaxa i irona? Graty odbiera dla mnie Tomek i u niego też cienko z naczynkami :D Byłbym wdzięczny za jakieś dwie butelki po wodzie, coli, 3 cytrynach :P i jednej po wódce na irona :P Zabierze ktoś kto będzie odbierał coś takiego ze sobą? ;)

 

 

mam oryginalne puste opakowanie po iron X ale 0,5 litra, moge wziasc .... po szamponie nxt megsa mam

 

(jak mam jakies butelki to wezme, tylko jakby ktos wzial baniak czystej wody do przeplukania to by bylo spoko wtedy, bo nie bede mial czasu ;) )

 

[ Dodano: 17 Marzec 2013, 14:48 ]

a co do zagli na dąbrowie, to z pracownikow tez amm klienta na pranie, raz widzial jak pucowalem autko swoje to nic nie mowil a jeszcze sie zainteresowal i wzial numer ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.