Skocz do zawartości

Turystyka


coobah

Rekomendowane odpowiedzi

Blisko Dubrovnika to polecam Gradac. Piękne miasteczko. Metr do plaży. Ciche, spokojne, urokliwe, blisko Dubrovnik, blisko wodospady Kravice w Bośni.

 

Z dala od Splitu i całego syfu i zgiełku. Świetne miejsce.

 

Jakbyście nie szukali kwatery tylko hotel np to polecam Saudade. Idealny na wakacje. Ma wszystko. Trochę wąski dojazd do parkingu, bo jedzie się wąską uliczką pod dużą górkę żeby na górę hotelu wjechać.

 

Świetne miejsce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj do Chorwacji,

 

Swoop, ja właśnie chciałbym pojechać do Chorwacji w tym roku na przełomie sierpnia/września. Masz coś godnego polecenia blisko plaży? Jakiś konkretny kontakt?

 

PS> ostatecznie pojadę w ciemno :evil:

 

http://studenckie-wyjazdy.pl/ - Chorwacja - wyjazd polecam z czystym sumieniem. Byłem z "nimi" dwa lata temu w Grecji, rok temu w Bułgarii w tym roku jadę na 90% do Chorwacji i za rok też pojadę :) Generalnie atmosfery wyjazdu nie da się opisać słowami, sklejone są jakies filmy z wyjazdu (na stronie można zobaczyć) ale to i tak nawet w 10% nie oddaje tego co tam się dzieje. Jedyny minus jest taki że po przyjeździe trzeba jakies sanatorium wykupić czy coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, szczerze mówiąc to ja też :lol: a mam bliżej niż Ty. Moje wyjazdy kończyły się na Juracie. Szkoda, że nasze polskie morze staje się tak drogie (jak nie droższe) że wyjazd do Grecji/Turcji/Tunezji nie mówiąc o Egipcie wychodzi taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku byłem we Władku i miasto fajne natomiast plaża... za duży ścisk.

Na szczęście mieliśmy swoje rowery i jeździliśmy jakieś 3 km do chałup na plaże,tam można odpocząć w promieniu 500m żadnych sąsiadów :D

W tym roku wybrałem chałupy żeby mieć blisko na praktycznie bezludną plażę :)

Odradzam Jastrzębią Górę plaża miejscami praktycznie nie istnieje :D

W razie nie pogody to rejs tramwajem wodnym z Jastarni do Gdyni i zwiedzanie akwarium albo niszczyciela ORP Błyskawica ;)

Co do porównania wczasów nad morzem do tych zagranicznych to zgoda różnica jest nie wielka jeśli w grę nie wchodzi pełny sezon Lipiec-Sierpień :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Władku

 

+ okolice, to w tzw "sezonie" odradzam nawet fanom i przyjaciołom WWL i okolic :mrgreen:

Kilka lat temu wylądowaliśmy z familią tutaj Ot tak, z neta...Przybytek nawet OK, ale już jedzonko :shock: - po 3 dniach stołowaliśmy się "na mieście" - niestety ceny w hmm... nazwijmy to "lokalach" i nawet normalnych sklepach spożywczych to "wszystko po 10" i wielokrotność... :D Od tamtego czasu nie widziałem "polskiego morza" i jakoś nie tęsknię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kita33, maszyna losująca wybrała Pobierowo :D

W tamtym roku byłem i polecam :good: Możesz sobie tu podjechać zobaczyć, moze Ci się spodoba http://meteor-turystyka.pl/pokoje-fala, ... .html#foto . W centrum, bardzo blisko do morza, cena do zbicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo, na Helu też za dużo nie zobaczysz :) Karwia ma za to zaje.... plażę - szeroką. A jak będzie padało to masz trójmiasto niedaleko.

 

Na Helu plaża jest równie szeroka a i jest sporo atrakcji - ostatnio sporo się zmieniło. Jak ktoś będzie miał swój rower ( chociaż wypożyczalni nie brakuje ) to można sporo zobaczyć 8-) zwłaszcza plaże do których ciężko dostać się pieszo, czy pozostałości po wojsku. Poza tym jest fokarium, muzeum, latarnia morska, bunkry i inne wojskowe obiekty, z portu można wypłynąć kutrami no i ten klimat - zwłaszcza na cyplu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mar3, odnośnie helu to w zeszłym roku byłem przypadkiem podczas inscenizacji tej bitwy i ogólnie klimat bardzo fajny :good::good:

 

Ja mam na Helu rodzinkę, kiedyś spędzałem tam połowę wakacji ( rok w rok ) to się wie co i gdzie :-]. Ale często słyszę, że ktoś był i marudzi, bo nudno bo coś a połowę rzeczy nie widzieli :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.