Skocz do zawartości

Wyjmowanie foteli przy praniu tapicerki


dr_S

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mialem na mysli myjnie zwane myjniami z nazwy :D

 

im dalej tym głębiej :P

 

:lol:

 

EOT z mojej strony.... Fancivi, droczę się tylko :P aczkolwiek niewyciąganie foteli do prania to dość częste zjawisko, a to wszystko dla skrócenia czasu...

 

Sam przyznaję się do tego, że kiedyś foteli nie wyciągałem, ale jak to zwykle bywa - klient wszystkiego cię nauczy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć mocny ekstraktor i różne ssawki i wtedy wyjmowanie foteli to zbędna strata czasu

nie zgadzam się , z wyciąganiem jest wygodniej i na pewno dokładniej , zależy jaki efekt chce się uzyskać i czego klient oczekuje, jaki budżet jest na dane pranie itd ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co do wyciągania foteli mogę się podzielić doświadczeniem mianowicie powinno się mieć taką opcje usługi aby klient miał zawsze wybór. Oczywiście usługa taka trwa dłużej i co za tym idzie jest droższa ale za to dokładniejsza i efekt końcowy lepszy. Przeważnie 60% klientów wybiera taką opcje przynajmniej u mnie. Co do błędów poduszek jak nie przekręcisz kluczyka w stacyjce gdy są zdemontowane fotele nie wyskoczy błąd chyba, że było coś kombinowane wtedy zostaje tylko kasowanie, co do odkręcania śrub zawsze przed odkręcaniem śrub używam preparatów Bernera lub Forcha i przed przykręceniem smarujemy bo niektórzy bardzo brudzą i wracają wtedy jest łatwiej demontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów poduszek jak nie przekręcisz kluczyka w stacyjce gdy są zdemontowane fotele nie wyskoczy błąd

nie trzymaj się tego kurczowo , nie we wszystkich autach to działa . Marek i modeli jest dużo , kto zna temat wie gdzie można , a gdzie lepiej się powstrzymać jeżeli się nie ma możliwości skasowania usterki.

Mam fotki jednego z aut ( już porozpinanego ) , które widzi odpięte poduchy bez kluczyka. Wstawię jak adm pozwoli. W takim wypadku , świadomi konsekwencji pracujemy spokojnie , nie przejmując się świecącymi kontrolkami. Oczywiście osoba zlecająca , jest poinformowana jako pierwsza o naszych niecnych zamiarach :) . Na koniec komp , czyszczenie blatu , dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów poduszek jak nie przekręcisz kluczyka w stacyjce gdy są zdemontowane fotele nie wyskoczy błąd

nie trzymaj się tego kurczowo , nie we wszystkich autach to działa . Marek i modeli jest dużo , kto zna temat wie gdzie można , a gdzie lepiej się powstrzymać jeżeli się nie ma możliwości skasowania usterki.

Mam fotki jednego z aut ( już porozpinanego ) , które widzi odpięte poduchy bez kluczyka. Wstawię jak adm pozwoli. W takim wypadku , świadomi konsekwencji pracujemy spokojnie , nie przejmując się świecącymi kontrolkami. Oczywiście osoba zlecająca , jest poinformowana jako pierwsza o naszych niecnych zamiarach :) . Na koniec komp , czyszczenie blatu , dziękujemy bardzo i zapraszamy ponownie ;)

 

Słyszałem o takich przypadkach lecz jeszcze nie trafiłem a miałem auta niemieckie, francuskie, japońskie a jak się zdarzy to tak jak piszesz zostaje komp a na szczęście nie daleko mam guru elektroniki samochodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.