Jump to content

testował ktoś Kenotek wheel cleaner ultra?


pavvell

Recommended Posts

Miałem przyjemność użyć tego środka.

 

Podobnie jak Iron X jest bezbarny, po kontakcie z zanieczyszczona powierzchnia pięknie krwawi. Kołpaki z 5 letniego transista domył bezproblemu. Co do zapachu, fiołkami nie pachnie, ale w moim odczucie jest bardziej znośny, niż wspomniany wczesniej Iron X

Link to comment
Share on other sites

ja korzystam z kenoteka wheel cleaner (zwykłego) i na takie "codzienne" mycie jest ok, tzn nie potrzeba poprawiać po nim. Mocno zabrudzonych felg, po paru miesiącach jazdy i niemycia nie domywa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Kupiłem więc Kenotek wheel cleaner ultra. Zaatakowałem nim kilkanaście różnych felg. Krwawi pięknie, śmierdzi strasznie i ... prawie nie myje! Dziadostwo! Przeciwko lotnej rdzy mam też APP F-rust remover, bezbarwny, bezzapachowy, ale tu widać efekt - zmywa rdzę. A ten Kenotek :thumbdown: . Psikam, czekam, przecieram szczotką, zmywam, powtarzam wszystko jeszcze raz i ... w końcu przelatuję to F-rustem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.