Skocz do zawartości

AR 156 krótko, na temat i bez pędzelków ;)


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

dzinkins, niestety kolejny raz nie bierzesz poprawek na pewne okoliczności...

Czy jeśli zleceniodawca wyraźnie mówi, że "felg nawet nie myj, za 3 dni zwalam z nich opony i sprzedaje" to będziesz je lizał pół dnia tym samym naginając termin oddania i dokładając sobie pracy, za którą nic wymiernego nie dostaniesz?

Widać mam inną filozofie życiową :dontknow::idea: :idea: :idea:

jeśli na w/w podstawie oceniasz czyjąś filozofię życiową to nie mam pytań

Osobiście też tak mam, że sprzedając nawet coś z założenia brudnego jak opony czy el. zawieszenia robie im full detail ot tak, żeby ktoś kto otworzy paczkę uśmiechnął się i pomyślał że zrobił dobry zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę zaniżyć poziom i obszerność relacji bo chcąc dotrzymać kroku niektórym z Was trzeba by spędzić nad relacją więcej czasu niż nad samą pracą 8-) a przynajmniej u minie nie wywołuje to szczególnego entuzjazmu.

Wielkie :good::good:

Liczy się praca a nie pierdoły.A w tym wypadku efekt Twojej pracy jest świetny.

Az mi się przypomniała alfa nad która ja spędziłem trochę godzin...

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=3806

I z tego co sobie przypominam Alfa do twardzieli nie należy... Futra na pewno nie używałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego co sobie przypominam Alfa do twardzieli nie należy... Futra na pewno nie używałem.

zgadza się lakier średni bardzo przyjemny w pracy, a czemu futro hmm coś ostatnio mi to pasuje: 2-3 przejazdy futrem(zamiast powiedzmy 5 gąbkowym) + 1 średnią kombinacją wyciągający najgorsze holo + typowy finish

Az mi się przypomniała alfa nad która ja spędziłem trochę godzin...

też mi się przypominała (w końcu jedna z moich ulubionych relacji) aż momentami chciałem chwycić za szprej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.