Skocz do zawartości

Nocleg i atrakcje Warszawa - polecacie coś?


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, planuję wraz z moją drugą połową ("nasza"-dba o auto jak nikt;)) wypad do Warszawy (26-30.07) na koncert. Przy okazji kilka dni postanowiliśmy sobie pozwiedzać stolicę. Może ktoś z Was, lub jacyś znajomi mają np kawalerkę do wynajęcia na ten okres? Może być też jakiś hotelik/zajazd, ale raczej centrum. W każdym razie, ma być jak polerka u lakiernika - tanio i dobrze :lol:

 

Prócz tego, co polecicie zobaczyć, z życiem nocnym to raczej nie będzie problemu, ale w dzień też by wypadało coś pozwiedzać :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam: http://moonhostel.pl/hostel-warszawa/start/

 

Byłem tam w maju, lokalizacja w samym centrum kilkaset metrów od Pałacu Prezydenckiego, cena około 50zł/os, warunki bardzo dobre, wszystko nowe tak jak widać na zdjęciach na stronie, tv w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubz, wszyscy na wakacje nad morze a Ty z morza do Wawy :D

Co warto obejrzeć to chyba wiadomo, nie jeżdziłeś na szkolne wycieczki do stolycy :P

Jeśli chodzi o koncert to mowa o piątku 13-stego ?

 

Eee tam morze, dużo wody, dużo piasku... no ileż można :lol::) W warszawie byłem przelotem kilka razy jedynie, głownie nocą. Wycieczki szkolne do warszawy nie zawijały, "bo tam wszyscy już byli" ;)

Wawa głównie dlatego, że będzie tam koncercik Red Hot Chili Peppers (Bemowo - Impact Festival 27.07), a mam ich na liście "do zobaczenia przed śmiercią" ;)

 

Polecam: http://moonhostel.pl/hostel-warszawa/start/

 

Byłem tam w maju, lokalizacja w samym centrum kilkaset metrów od Pałacu Prezydenckiego, cena około 50zł/os, warunki bardzo dobre, wszystko nowe tak jak widać na zdjęciach na stronie, tv w pokoju.

 

Z cennika wynika, że teraz to 95 pln/os (własna łazienka) ;) Na oku mam już hotel na Towarowej, 60pln/os ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bemowo to tym bardziej piątek na parkingu Mc obowiązkowy :evil:

Do której koncert trwa? Bo podejrzewam, że po nim będziesz mogł do nas jeszcze zajechać :mrgreen:

 

 

A z atrakcji, to może w sobotę wieczorem pokaz fontann na Podzamczu :good:

Muzeum Powstania, nurkowania, erotyki i takie tam :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsc w warszawie jest dużo i można wymieniać.. Muzeum powstania Warszawskiego , Spot ekipy warszawskiej , Centrum naukowe Kopernik, stadion Narodowy i Oczywiście miejsce gdzie stał Krzyż a przy okazji Pałac prezydencki . To tak w skrócie.. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Bemowo to tym bardziej piątek na parkingu Mc obowiązkowy :evil:

Do której koncert trwa? Bo podejrzewam, że po nim będziesz mogł do nas jeszcze zajechać :mrgreen:

Cały festiwal jest, od 15 do 24 niby ;) Później oczywiście after (a już i bez tego nie będę mógł powozić) ;)

 

A z atrakcji, to może w sobotę wieczorem pokaz fontann na Podzamczu :good:

Muzeum Powstania, nurkowania, erotyki i takie tam :lol::lol:

Fontanny, muzeum nurkowania, erotyki :good:

 

 

Muzeum erotyki z tego co widze - rewelacja.

Polecam wybrać się z małżonka :D

:good: jeszcze nie małżonka :-]

 

Centrum naukowe Kopernik, stadion Narodowy i Oczywiście miejsce gdzie stał Krzyż a przy okazji Pałac prezydencki . To tak w skrócie.. :-]

 

CNK właśnie znajomy polecał ;)

 

 

Jak macie jeszcze jakieś propozycje, co można ciekawego zobaczyć to nie krępujcie się ;) Pokaz fontann (to wieczorem pewnie najciekawsze), jak i inne atrakcje (nie koniecznie muzea), np jakieś fajne miejscówki mało znane "przyjezdnym" będą dla mnie ratunkiem. Im więcej tam czasu spędzimy, tym mniej czasu będzie na chodzenie po złotych tarasach itp "atrakcjach" :lol:

 

[ Dodano: 9 Lipiec 2012, 01:27 ]

Ech, właśnie wyczytałem, że "W roku 2012 nasza kolekcja została podzielona i jest udostępniona zwiedzającym w następujących miejscach: Łeba, Ustka" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNK - byłem jakoś w kwietniu - polecam, jest rewelacyjnie...ALE...

jak masz jeden dzień w Wawie to odpuść... kolejki po kilka godzin (3-4h) po bilety.

i musisz poświęcić resztę dnia w środku żeby sobie obejść wszystkie atrakcje na spokojnie.

 

ja się wbiłem na ciężarną żonę bez kolejki;)

inaczej bym dał sobie spokój.

 

z tego co wiem Muzeum Powstania Warszawskiego jest świetne

(potwierdzają osoby niekoniecznie zainteresowane tematyką) i nie ma kolejek.

 

warszawskie ZOO :)

Królewskie Łazienki ( i krzyż przy okazji :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CNK - byłem jakoś w kwietniu - polecam, jest rewelacyjnie...ALE...

jak masz jeden dzień w Wawie to odpuść... kolejki po kilka godzin (3-4h) po bilety.

i musisz poświęcić resztę dnia w środku żeby sobie obejść wszystkie atrakcje na spokojnie.

 

ja się wbiłem na ciężarną żonę bez kolejki;)

inaczej bym dał sobie spokój.

 

z tego co wiem Muzeum Powstania Warszawskiego jest świetne

(potwierdzają osoby niekoniecznie zainteresowane tematyką) i nie ma kolejek.

 

warszawskie ZOO :)

Królewskie Łazienki ( i krzyż przy okazji :D)

No jak 3-4h stania w kolejce, to przemyślimy to jeszcze ;) ZOO odpada, w Gdańsku też jest, a najciekawszych dla mnie zwierząt tam nie ma - leniwców, aż do Wrocławia trzeba się udać ;)

 

 

Warto zobaczyć Muzeum Motoryzacji na Filtrowej wstęp klosztuje grosze http://www.stadobaranow.pl/?page_id=3035.

 

Ooo! to na 100% odwiedzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.