Skocz do zawartości

Opel Omega B 95r


pecos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Domel, podziekowal raz jeszcze :) numero konta poprosze :) Duzo duzo piwa sie nalezy :)

 

Dzisiaj stalem sie szczesliwym posiadaczem felg, ktore nabylem dzieki pomocy Kolegi DOMEL, nie wiem stary, jak mam Ci dziekowac :) Felgi juz na aucie, zalaczam foto, jak to wyglada na aucie (przepraszam, zdjecie zrobione tylko telefonem)

zdjcie0857b.jpg

zdjcie0856n.jpg

zdjcie0855u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Git malina :)

Szkoda ze nie dales znac bo bylem wczoraj dzis w Strzemieszycach to bysmy pogadali :)

Ale najważniejsze ze wszysto jest ok i felgi Ci spasowaly :)

 

Pozdrowki :)

 

btw. no to teraz relacja z detailingu felg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, wszystko w swoim czasie. Naprawde powtorze sie raz jeszcze, ale nei wiem jak mam Ci dziekowac...Andrzejowi rowniez... :) Dzis bylem na spocie Omega klub polska - bardzo innym sie podobaly :) i chyba wlasnie o to chodzilo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś widzieć - jechałem do Dziewczyny :) Siłą rzeczy ja Cie nie widziałęm :)

 

[ Dodano: 16 Lipiec 2012, 22:55 ]

o tej godzinie raczej na bank mnie widziales :) niby nisko, lecz szczerze powiem, ze ja ten przod jeszcze bym opuscil, ale wszyscy mi mowia, ze to juz bedzie za nisko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniutek fajnie ożywiony kolorek (Z549?). W rodzinie mamy 3 omegi i ojciec ma taki kolor u siebie. Felgi też mam takie u siebie (Bfl z wersji sport), raczej rzadki model na alledrogo. Widziałem, że chwaliłeś się na OKP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Z wersji sport lub tez z serii VC i Signum. Kolor tak - Z549. Na OKP rowniez byla relacja :) W rodzinie macie 3 omegi? pozazdroscic :) niestety ja swojego Ojca nie umiem przekonac do tego samochodu. Stwierdzil, ze Punto II mu wystarcza :) i niech mu bedzie :)

P.s nie widzialem Cie pod takim nickiem na OKP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie :) Z wersji sport lub tez z serii VC i Signum.

 

Będę się upierał, że to są felgi tylko i wyłącznie od omegi Bfl :)

 

W rodzinie macie 3 omegi? pozazdroscic :) niestety ja swojego Ojca nie umiem przekonac do tego samochodu. Stwierdzil, ze Punto II mu wystarcza :) i niech mu bedzie :)

 

Omega zawsze podobała mi się. 12 lat temu ojciec zakupił wtedy 8 letnią omegę A. Przeskok ogromny bo wcześniej jeździliśmy dużym fiatem od 91 czy 92 roku. Bez porównania fiat vs. omega w dodatku LPG było po ok 1,2zł i za 50zł był cały zbiornik :D

 

5 lat temu zakupiłem swoją omegę, ojciec 4 lata temu wymienił A na B, potem ja w 2009r. kupiłem drugą ale 3.0 a jakiś czas później brat odkupił ode mnie tą pierwszą. Od 12 lat łamagi ciągle w rodzinie ;) Z resztą choroba z OKP za bardzo mnie zaraziła żeby teraz się wycofać...

 

P.s nie widzialem Cie pod takim nickiem na OKP :)

 

To poszukaj pod takim: TomEk WRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A ja sie mocno zastawialem, kto sie tak jej przyglada... :) Ani razu automatyczna myjnia nie byla odwiedzona....zwyczajnie auto bylo nieumyte, a dodatkowo kilka godzin wczesniej delikatnie "popsulem" klape z tylu, poniewaz cofnalem w choinke pod sklepem w car audio....no i oczywiscie zawrocilem juz glowe Pecosowi, coby zrobil z tym porzadek :) Pozdrawiam geno serdecznie....szkoda, ze nie zagadales :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.