Skocz do zawartości

Wandalski "spray" na moim samochodzie.


felek77

Rekomendowane odpowiedzi

No nie do końca, jeśli element nie był malowany to lakier jest utwardzony i nic nie powinno się mu stać, ale i tak należy przeprowadzić próbę bo nie ma reguły. Benzyna raczej nie ruszy sprayu, nitro powinno sobie poradzić, ale z tym ostrożnie i należy sprawdzać co się dzieje. Najbezpieczniej tak jak mówi kanar, użyć cleanera lub jakiejś pasty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za podpowiedzi :) auto było tydzień temu glinkowane i nałożony został wosk meguiarsa..niestety ze względu na brak czasu wezmę się za to dopiero jutro z samego rana..kanar napisałeś pasta plastmal..czy chodzi o Autopoliturę?? a może zwykłe temo pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, jeśli element nie był malowany to lakier jest utwardzony i nic nie powinno się mu stać, ale i tak należy przeprowadzić próbę bo nie ma reguły. Benzyna raczej nie ruszy sprayu, nitro powinno sobie poradzić, ale z tym ostrożnie i należy sprawdzać co się dzieje. Najbezpieczniej tak jak mówi kanar, użyć cleanera lub jakiejś pasty

 

bez przesady, element musiałby być polakierowany max tydzień temu, a o tym nie było żadnej wzmianki. Jeśli to zrobi z głową to nic mu się nie stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maestro00, +1, mam resztkę takiego 20letniego i całe małe opakowanie tego nowego, całkowicie różne środki, a wracając do tematu to jeśli samochód stał na słońcu tyle czasu to nie jestem przekonany, że rozpuszczalnikiem się zmyje, felek77, daj potem znać jak poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :) dzisiaj rano zabrałem się za usuwanie czyjegoś wybryku..tak jak pisałem wcześniej samochód był tydzień temu glinkowany i woskowany..benzyna ekstrakcyjna nic nie pomagała więc bardzo delikatnie zacząłem czyścić nitrem (wiem, że to nie bezpieczne ale trudno) i się UDAŁO :) spray bardzo łatwo schodził. Albo był bardzo kiepskiej jakości, albo dzięki woskowi w ogóle nie przyjął się na lakierze..dziękuje bardzo za zainteresowanie moim problemem.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 lat później...

Witaj ja dzis mialem taki problem przed praca wychodze i patrze samochod pomalowany sprayem, a dopracy trzeba jechac, lecz naszczescie bezpiecznym sposobem na pozbycie sie tego badziewia jest zwykly dezodorant skuteczny bez silnego szorowania psikasz na plame scierasz papierem lub scierka i tyle po klopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja dzis mialem taki problem przed praca wychodze i patrze samochod pomalowany sprayem, a dopracy trzeba jechac, lecz naszczescie bezpiecznym sposobem na pozbycie sie tego badziewia jest zwykly dezodorant skuteczny bez silnego szorowania psikasz na plame scierasz papierem lub scierka i tyle po klopocie.
Pojechales Kolego z odswiezeniem... Watek sprzed kilku lat

Wyklikane ze smartfona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.