Skocz do zawartości

BMW 635 CSI 1988 Diamantswarz


KinceK

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne auto. Ostatnio przyjąłem pod swój dach BMW E23 czyli czterodrzwiową "siostrę" szóstki i mogę potwierdzić, że grzebanie przy takim aucie daje dużo satysfakcji.

Napisz proszę, czy auto jest używane na co dzień czy może jest to weekendowy cruiser?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to była używana tak trochę na co dzień, a czasami już tylko weekendowo, w każdym razie chyba dostanie emeryturę i po zabiegu będzie wracać do łask weekendowo zlotowych. Przynajmniej mam taką nadzieję, jak dla mnie to tylko pomalować i dbać. U mnie też pewien rekin garażuje a jest nim E28, niedługo wrzucę relację z prac nad nim, była prowadzona w wielu etapach także się dopiero zbieram z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem 6er na podwórku właściciela w dniu oddania i na pierwszy rzut oka było widać, że jest o kilka lat młodsza :)

Niestety pewne defekty psują efekt, ale zawsze drobna korekta podkręca jej piękno ;)

 

Nie sądziłem, że środek był tak zapuszczony :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle jeszcze z tą 6

 

U kolegi ostatnio skrobałem sobie lakier nożykiem do papieru, prawie jak heblem po

 

drewnie, bo wióry miały nawet po 50cm długości (bezbarwny + baza) :D

 

Paski na boki są dostępne w ASO, wiec polec przyszłemu właścicielowi przy

 

następnym lakierowaniu nie omijac tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, moje marzenie... Póki co kupiłem młodszą siostre(e30) ale mam nadzieje że kiedyś będzie stało u mnie takie auto :)

Praca bardzo fajna, lakier ma sporo wad, ale wygląda dużo lepiej:)

Codziennie w Łodzi w drodze na uczelnie widze jak stoją dwie szóstki, niestety stoja cały czas pod chmurką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim :)

 

Niestety tak jak Prezes napisał pewne defekty psują całkowity efekt, ale nie zawsze się pracuje na takim lakierze jak by człowiek chciał i nie ma co wybrzydzać, tylko robić jak najlepiej się da.

Grzesiek - oj było tego, drugie tyle jeszcze czasu bym widział przy tym samochodzie, żeby podciągnąć lata zaniedbań. Pozdro.

 

 

Osiem jest chyba jedną z najbardziej kompletnych jakie znam, a znam ich trochę. Z resztą jak sobie przypomnę z jakimi długi listami części jeździłem do ASO to w sumie nie ma się co dziwić. Nawet kapturki na śruby kielichów uzupełniałem. Ale chyba najwyższy czas się z nią rozstać... Chyba już dziadzieje trochę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.