Skocz do zawartości

Jaki wosk do matowego lakieru ?


vw_golf3

Rekomendowane odpowiedzi

fernando

 

wiem wiem, korekta będzie na pewno tylko pytanie właśnie czy jest specjalny do matowych lakierów

 

Evo

 

no właśnie co nieco słyszałem o tym wosku

Nie wiem czy kolega się zdecyduje na coś z półki SV, czy nie będzie szukał jakiegoś tańszego rozwiązania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fernando

 

wiem wiem, korekta będzie na pewno

 

czy Ty wiesz/rozumiesz co piszesz?! Masakra jakas...

Ale slyszalem o jednym X6 w macie za ciężki hajs które przez kilku "fachowcow" zostalo pieknie wypolerowane... Niestety właściciel nie podzielał ich radości/dumy z pięknego błysku :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yukon

 

tak jak już wcześniej pisałem ja do tego auta się nie dotykam. Kolega pisał że chce zrobić korektę ale ....właśnie ale ... jak on to zrobi to nie wiem :o

miałem uzyskać pewne info na temat doboru wosku do takiego lakieru .. i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy samochód jest polakierowany na mat czy ma matową folię?

czy lakier matowy, jeśli to lakier, jest w tym wypadku pokryty bezbarwnym czy nie?

 

Ja przez długi czas szukałem czegoś do matowych folii (z oczywistych względów nie możemy w usłudze stosować SV ;) ) i oprócz spray sealantów (tu najlepszy jest ReLoad i V7) bardzo pozytywnie zaskoczył mnie CG XXX. wosk taki sobie na lakierach, ale na folii na prawdę mnie zaskoczył - głównie tym, jak równomiernie można było go położyć i bezproblemowo dotrzeć. Jeśli chodzi o efekt finalny i łatwość pracy rozgniótł większość znanych mi wosków, łącznie z droższymi Zymolami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chciałbym wrócić do tematu.

Być może ktoś wniesie coś nowego.

Potrzebuje zabezpieczyć brand new MB Cls fabrycznie malowanego w popielaty Mat.

Zależy mi na możliwie największej trwałości produktu.

Mam doświadczenie w nakładaniu powłok permanentnych, natomiast nigdy nie robiłem tego w przypadku lakierów matowych.

Proszę o ew. sugestie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.