Skocz do zawartości

Puzzi 8/1c


mlody15422

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
dobrym zakupem bedzie puzzi 8/1c plus dysza podlogowa? Czy moze lepszym puzzi100? Z tego co sie orientuje to 8/1c ma lepsza sile odsysania.

 

ja posiadam Puzzi 8/1C jak na WŁASNY użytek wystarcza bez problemu, nie widziałem Puzzi 100 ale chyba nie warto dopłacać :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam czy dobrym zakupem bedzie puzzi 8/1c plus dysza podlogowa? Czy moze lepszym puzzi100? Z tego co sie orientuje to 8/1c ma lepsza sile odsysania.

 

za dyszę podłogową plus 8/1C zapłacisz tyle samo co za Puzzi 100 więc taka kombinacja się nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz myć tylko auta to puzzi 8/1. To jest odkurzacz dedykowany do tego, ma delikatnie mocniejszy silnik niż puzzi 100, i jest poręczniejszy. Puzzi 100 jest bardziej do dywanów itd.

 

Osobiście do samochodówki i sporadycznie dywanów kupiłbym 8/1 + zestaw do dywanów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównując możliwości, budowę i okres gwarancji George wygrywa zdecydowanie z puzzi 8/1 c:)

 

tyle że ergonomia georga jest do niczego

 

... oj chyba w życiu nie miałeś okazji współpracować z George'm, poza tym jego uniwersalność miażdży 8/1c w przedbiegach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odkopię temat bo to chyba popularny ekstraktor.

 

Jakiś rok temu stałem przed podobnym wyborem - Puzzy 8/1, Puzzi 100 i Gorge.

Przy zetknięciu się ze wszystkimi 3 produktami wybrałem 8/1.

 

Pojemności (większe) Puzzi 100 nie były mi potrzebne zaś George nie przekonal mnie jakością wykonania i ogólną funkcjonalnością.

Puzzi 8/1 wyglądał przy nim jak sprzęt o dwie klasy solidniejszy i droższy.

 

Do dzisiaj wyboru nie żałuję - sprawuje się genialnie w użytku własnym (auta i jakieś tam domowe sprawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ale z tą jakością karchera trochę popłynąłeś. Plastik nie jest tam jakiejś 1 klasy. Wybrałem 8/1 dlatego, że nie lubię sprzętu do wszystkiego (george), a większy ekstraktor nie był mi potrzebny(puzzi 100). Do wykonywania prac domowych sprzęt jak najbardziej wart polecenia, do tego bardzo łątwo sięgo czyści i składa po pracy, co w przypadku georga nawet na zdjęciach wydawało się kłopotliwe. Do tego

(miejmy nadzieję) bezproblemowy serwis w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Chciałem tylko podsumować po części temat, bo sam jestem/będę w trakcie zakupu odkurzacza piorącego i nie miałem doczynienia jeszcze z żadnym z wymienionych wyżej. Z opinii ludzi z forum, ogólnie internetu i moim skromnym zdaniem karcher puzzi 8/1 czy 10/1 itp. odpada ze względu ceny, słabego wyposażenia (drogie akcesoria) i ma tylko opcje prania. Dla jednych to dobrze, dla innych...

 

Do George GVE370-2 dorzucony jest całkiem pokaźny i przydatny asortyment, pierze odkurza i cena jest bardzo sympatyczna. Właściwie pojemniki na wodę aż tak dużo się nie różnią, moc podobna i lżejszy od karchera. Myślę że na początek przygody, będzie dobrym wyborem w rozsądnej cenie. Ważne że sam jest ciągle uśmiechnięty i zadowolony ;)

Niech ktoś wypowie się na temat posiadania opcji prania i odkurzania 2w1 bo tak jak wyczytałem o karcher SE 4001 itp ktoś pisał że nie nadaje się do prania.

Nie ma sensu sugerować się wyglądem, bo puzzi 8/1 jednak wygląda profesjonalnie w porównaniu do Georga ale liczy się efekt końcowy pracy.

 

Akcesoria George:

601010 - wąż ssący 2m (na sucho)

601299 - wąż ssący 3m (ekstrakcyjny)

601968 - komplet natryskowy

601139 - ssawka na sucho 300mm

601141 - redukcja

601142 - ssawka szczelinowa

601144 - ssawka z włosiem, okrągła 65mm

601145 - ssawka 150mm

601146 - szczotka do ssawki 150mm

601225 - ssawka do czyszczenia tapicerki

601126 - ssawka do czyszczenia wykładzin

601827 - ssawka 300mm do zbierania wody z włosiem

601009 - rura wygięta, stal nierdzewna (ekstrakcja)

601006 + 601008 rura prosta 50cm stal nierdzewna (ekstrakcja)

604165 - filtr Permatex

 

 

 

 

To moje osobiste wnioski wyciągnięte ze studni informacji forum. Może ktoś nie ma ochoty szukać, to będzie miał wstępne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.