Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory to było bardzo ładne auto z subtelnymi modyfikacjami. Teraz jednak poszedłeś zbyt daleko.

Wiem, że poprzednie siedzenia były zniszczone ale trzeba było na nowo je obszyć.

Teraz nie wiadomo czy to zadbany oryginał czy zarżnięta rajdówka z zadbanym lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Do tej pory to było bardzo ładne auto z subtelnymi modyfikacjami. Teraz jednak poszedłeś zbyt daleko.

Wiem, że poprzednie siedzenia były zniszczone ale trzeba było na nowo je obszyć.

Teraz nie wiadomo czy to zadbany oryginał czy zarżnięta rajdówka z zadbanym lakierem.

 

Adam, obszywanie tych ori taboretów było bez sensu, ani to ładne ani dobrze trzymające, jakbym miał ori RECARO to co innego, myślę że nie zmieniałbym na kubły... Choć z drugiej strony dobrze wiesz że te ori Recaro jeździ w większości projektów...

 

Liczyłem się z tym że nie wszystkim będzie się podobać ;)

 

Gracjan, kiedy klatkę wstawiasz? :kox: Przy tych fotelach to już obowiązkowo! :evil:

 

Myślę ciągle nad rollbarem + harness bar, zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, idzie w "jakąś" stronę :| Jak to mówiła moja Babcia: ważne wnusiu, żeby się Tobie podobało :D

Mam tylko pytanie, co masz zamiar tam robić pisząc:

zostało zabudować wnękę po siedzisku
?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory to było bardzo ładne auto z subtelnymi modyfikacjami. Teraz jednak poszedłeś zbyt daleko.

Wiem, że poprzednie siedzenia były zniszczone ale trzeba było na nowo je obszyć.

Teraz nie wiadomo czy to zadbany oryginał czy zarżnięta rajdówka z zadbanym lakierem.

 

+ 1

Młody po kiego grzyba takie mody ??

fakt, że pod gimnazjum panienki z podniecenia będą sikać po kostkach a chłopaki ślinić Ci boczne szyby, ale k...a po co ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma drugie auto do jazdy na co dzień a tym lubi po zapierdalać to czemu nie :)

 

jednak wolę mocne auta o "cywilnym" wyglądzie...

 

[ Dodano: 23 Październik 2013, 15:42 ]

że pod gimnazjum panienki z podniecenia będą sikać po kostkach

 

A tylnej kanapy brak... :D

 

Mnie tam sie podoba :good:

 

nawet jakby się udało coś pod gimnazjum wyrwać, to zanim ona sie w te szelki pozapina...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[[...]jednak wolę mocne auta o "cywilnym" wyglądzie...

 

No właśnie TY wolisz, a nie on ;)

 

 

Każdy robi jak jemu pasuje, ważne, żeby wsi nie było, a póki co nie ma więc :good:

(...chociaż też wolę ori recaro)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podoba, idzie w "jakąś" stronę :| Jak to mówiła moja Babcia: ważne wnusiu, żeby się Tobie podobało :D

Mam tylko pytanie, co masz zamiar tam robić pisząc:

zostało zabudować wnękę po siedzisku
?

 

Zabudować jakoś, jeszcze nie mam dokładnie pomysłu co i jak to wnękę po siedzisku kanapy gdzie jest wiązka, sterownik ABS, żeby nie było tego widać...

 

Mniej więcej coś takiego:

 

http://tomasz.data2net.org/gallery-albu ... er_006.jpg

 

Ale samą podłogę, "dziura" do bagażnika zostaje ;)

 

Do tej pory to było bardzo ładne auto z subtelnymi modyfikacjami. Teraz jednak poszedłeś zbyt daleko.

Wiem, że poprzednie siedzenia były zniszczone ale trzeba było na nowo je obszyć.

Teraz nie wiadomo czy to zadbany oryginał czy zarżnięta rajdówka z zadbanym lakierem.

 

+ 1

Młody po kiego grzyba takie mody ??

fakt, że pod gimnazjum panienki z podniecenia będą sikać po kostkach a chłopaki ślinić Ci boczne szyby, ale k...a po co ??

 

Bo mi się podoba to podoba i tyle, zawsze chciałem mieć takie wnętrze, bo pełni szczęścia brakuje mi tylko rollbara ;) Auto dobrze wiesz że jest traktowane jak zabawka ;)

 

Jeśli ma drugie auto do jazdy na co dzień a tym lubi po zapierdalać to czemu nie :)

 

:good:

 

Jeśli ma drugie auto do jazdy na co dzień a tym lubi po zapierdalać to czemu nie :)

 

jednak wolę mocne auta o "cywilnym" wyglądzie...

 

[ Dodano: 23 Październik 2013, 15:42 ]

że pod gimnazjum panienki z podniecenia będą sikać po kostkach

 

A tylnej kanapy brak... :D

 

Mnie tam sie podoba :good:

 

nawet jakby się udało coś pod gimnazjum wyrwać, to zanim ona sie w te szelki pozapina...

 

A ja wolę się czymś wyróżniać ;) Zapinanie w szelki to nie jest budowa statku kosmicznego, bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest! Przecież to nie są zmiany nieodwracalne. Pojeździ chłopak, poszaleje, a jak mu przejdzie to wywali te kubełki i wstawi co było :good:Ja to sie boję, że zacznie wloty w masce robić i skrzydło do klapy przykręci ;):mrgreen:

 

audi_s4_600hp_12.jpg

 

528866_10150725090653528_500868527_9694491_898212079_n.jpg

 

Według mnie wloty + zapinki wyglądają całkiem dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma drugie auto do jazdy na co dzień a tym lubi po zapierdalać to czemu nie :)

Zgoda, ale - jak to ująłeś:

 

zapierdalać

 

na takim set-up'ie zawieszenia

 

NDHiAIT.jpg

 

się nie da:

 

GracjanS4 - fajnie. Mi się podoba. Choć wygląda teraz zupełnie jak Impreza (lub całe mnóstwo Imprez na około). Tylko zrób coś z zawieszeniem... ;)

 

P.S. Powyższe stanie się nieaktualne, jeśli wytniesz wloty na masce... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma drugie auto do jazdy na co dzień a tym lubi po zapierdalać to czemu nie :)

Zgoda, ale - jak to ująłeś:

 

zapierdalać

 

na takim set-up'ie zawieszenia

 

Obrazek

 

się nie da:

 

GracjanS4 - fajnie. Mi się podoba. Choć wygląda teraz zupełnie jak Impreza (lub całe mnóstwo Imprez na około). Tylko zrób coś z zawieszeniem... ;)

 

P.S. Powyższe stanie się nieaktualne, jeśli wytniesz wloty na masce... :P

 

Lubię stwierdzenia typu nie da się, niemożliwe :mrgreen: Da się tylko trzeba wiedzieć gdzie i na co można sobie pozwolić ;) Kozy na pewno nie będzie... Głównie poruszam się po drogach, które znam na pamięć wiec nie ma problemu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4 podoba mi się Twój projekt :good: Niebanalny, a najważniejsze żebyś miał z tego frajdę, bo chyba o to w tym wszystkim chodzi 8-)

A w temacie po ponad pół roku udało mi się naprawić mojego Roverka, przypadkowo ;) Czasem po ruszeniu i zatrzymaniu obroty falowały, trochę szarpał przy zmianie biegu/odpuszczeniu gazu, czasem słabo się wkręcał na obroty, nierówno pracował. Przejrzałem całą elektrykę(cewki, świece, przewody, czujniki), przepustnicę, silniczek krokowy i nic :dontknow: . A dziś przypadkowo odpaliłem, podniosłem maskę i ruszyłem linkę od gazu, i tu był problem, nadmierny luz, po wyregulowaniu nie to autko, zero szarpnięć, gładko się wkręca. Człowiek kombinuje a przyczyna banalna :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby się udało coś pod gimnazjum wyrwać, to zanim ona sie w te szelki pozapina...

 

Widać, że nie ma kubłów i dziewuch nie wozi. Wsiada taka w kusej kiecce albo leginsie, a Ty schylasz się przy niej, pomagasz zapiąć- ona zadowolona, coś nowego, rajdówka, wow, jest dobry grunt pod interes :-]

 

Tylko te kubły jakoś strasznie wysoko, szczególnie kierowcy. No, chyba, że jesteś dżokejem :P Jeszcze jaki flok na deskę, albo na bogaciej Alcantara z niebieską nicią i lala. Wrzuć w końcu jakiś filmik jak to jeździ :|

 

Jedyne co z doświadczenia wiem to auto do zapierdalania=/= auto do muskania. Bo szkoda, bo gumy zaraz pełno na nadkolach i okolicach, bo zaraz coś zacznie trzeszczeć w środku, bo gdzieś o pachołek czy opony zahaczę. Można gdzieś tam pod biedrą przygazować, albo miejscami przycisnąć i wtedy spoko, ale na tor już średnio ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jakby się udało coś pod gimnazjum wyrwać, to zanim ona sie w te szelki pozapina...

 

Widać, że nie ma kubłów i dziewuch nie wozi. Wsiada taka w kusej kiecce albo leginsie, a Ty schylasz się przy niej, pomagasz zapiąć- ona zadowolona, coś nowego, rajdówka, wow, jest dobry grunt pod interes :-]

 

Tylko te kubły jakoś strasznie wysoko, szczególnie kierowcy. No, chyba, że jesteś dżokejem :P Jeszcze jaki flok na deskę, albo na bogaciej Alcantara z niebieską nicią i lala. Wrzuć w końcu jakiś filmik jak to jeździ :|

 

Jedyne co z doświadczenia wiem to auto do zapierdalania=/= auto do muskania. Bo szkoda, bo gumy zaraz pełno na nadkolach i okolicach, bo zaraz coś zacznie trzeszczeć w środku, bo gdzieś o pachołek czy opony zahaczę. Można gdzieś tam pod biedrą przygazować, albo miejscami przycisnąć i wtedy spoko, ale na tor już średnio ;)

 

nawet jakby się udało coś pod gimnazjum wyrwać, to zanim ona sie w te szelki pozapina...

 

Widać, że nie ma kubłów i dziewuch nie wozi. Wsiada taka w kusej kiecce albo leginsie, a Ty pomagasz zapiąć- ona zadowolona, coś nowego, rajdówka, wow, jest dobry grunt pod interes :-]

 

Tylko te kubły jakoś strasznie wysoko, szczególnie kierowcy. No, chyba, że jesteś dżokejem :P Jeszcze jaki flok na deskę, albo na bogaciej Alcantara z niebieską nicią i lala. Wrzuć w końcu jakiś filmik jak to jeździ :|

 

Jedyne co z doświadczenia wiem to auto do zapierdalania=/= auto do muskania. Bo szkoda, bo gumy zaraz pełno na nadkolach i okolicach, bo zaraz coś zacznie trzeszczeć w środku, bo gdzieś o pachołek czy opony zahaczę. Można gdzieś tam pod biedrą przygazować, albo miejscami przycisnąć i wtedy spoko, ale na tor już średnio ;)

 

Kubły i długości pasów są do ustawienia jeszcze, to plan na jutro... na razie przejechałem kilka metrów.

 

Jakbym chciał auto na tor to sprzedaje S4 i kupuje coś typowo na tor np. EVO. S4 mam na kiwki po mieście, od czasu do czasu przycisnąć i tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię stwierdzenia typu nie da się, niemożliwe

Ech - napinasz się, jakby było o co...

 

S4 mam na kiwki po mieście, od czasu do czasu przycisnąc

Ojej... GracjanS4 - wszystko za bardzo bierzesz do siebie, więc spróbuję najbardziej delikatnie jak potrafię. Odnoszę wrażenie, że Twój samochód upodobnia się wyglądem zewnętrznym, stylem - zwał jak zwał - do samochodów serii WTCC czy innego DTM - o - coś w tym stylu:

 

Abt-Abt-Audi-DTM_516.jpg

 

Podczas gdy do

kiwki po mieście

znacznie lepiej nadają się takie ustawienia:

 

Audi%20Quattro%20S1%20-%20Childhood%20Revisited_7.jpg

 

Mam nadzieję, że teraz już nie ma wątpliwości, że nic mi do Twojego zawieszenia, znajomości tras itd... Fajne S4. Na pewno szybkie. Na gładkim. I najlepiej prostym. Chciałbym takie/podobne auto kiedyś mieć. Jestem stary, stetryczały, mam kompleksy, pewnie jeżdżę Dełuu... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.