Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem szczerze że mając golfa sam pewnie bym takowych szukał dla samego ory ksenonu ale z tych fot naprawde słabo one wygladaja.. ;)

Będziesz próbował je spolerować bo chyba lekko przymatowione są.

Kojak Ty chyba tez takie masz,podrzuć fote jak u Ciebie wygladaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby troche lepiej (świeżej lampy wyglądają) ale mimo wszystko :kox::P

 

A nie myśleliście żeby je na czarno zrobić?

Jedynie kwestie długi świateł trzeba by było przemyślec jak to zrobić żeby kichy nie było.

Jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia,dlaczego masz w lampach po dwa kierunkowskazy? :o jedno to chyba odblask czy halogen powinno być...

 

P.S.

Ładny piesek :)

Witam w gronie posiadaczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście żeby je na czarno zrobić?

 

oczywiście, że myślałem nad tym, ale może zdecydowałbym się na to przy innym kolorze auta, bo przy ciemnym lakierze, ciemnym znaczku, ciemne lampy na przód za bardzo by się zlały, za mocny smoked by się zrobił.

 

Jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia,dlaczego masz w lampach po dwa kierunkowskazy?

 

tak było fabrycznie i oby dwa świecą, a nie powiem bo ten jeden mógłby zostac tak jak w zwykłych lampach - halogenem. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, kupowałem na Allegro u tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 0&id=18688

 

kerad, nie mam pojęcia jaka jest różnica pomiędzy SF a Heyner All Seasons poza budową zewnętrzną. Wycieraczki kupiłem przy okazji bo priorytetem były żarówki, a że miał gościu wycieraczki to wziąłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, kupowałem na Allegro u tego sprzedawcy http://allegro.pl/listing/user/listing. ... 0&id=18688

 

kerad, nie mam pojęcia jaka jest różnica pomiędzy SF a Heyner All Seasons poza budową zewnętrzną. Wycieraczki kupiłem przy okazji bo priorytetem były żarówki, a że miał gościu wycieraczki to wziąłem :)

 

ok, dzięki za info. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to całe szczęście, że Alca wypuszcza też te adaptery :)

Moje wycieraczki jeszcze porządnie się trzymają, ale w związku z tym, że w poprzednim aucie miałem zwykłe Alci które dawały radę, to do XP też założę te bajeranckie Alci jak Wy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby troche lepiej (świeżej lampy wyglądają) ale mimo wszystko :kox::P

A nie myśleliście żeby je na czarno zrobić?

Jedynie kwestie długi świateł trzeba by było przemyślec jak to zrobić żeby kichy nie było.

Jeszcze jedna kwestia mnie zastanawia,dlaczego masz w lampach po dwa kierunkowskazy? :o jedno to chyba odblask czy halogen powinno być...

 

Co do świeżości pisałem - efekt foto i aury/pogody (wpadną lepsze fotki)

 

Czarne - ew. ramki jak 25th, bo całe czarne to lipa ze srebrnymi długimi....

 

W temacie kierunku to Kojak Ci odpisał + przy xenonie we mgle nawet się dobrze jeździ - halo zbędne ;)

 

 

Ps. Również polecam wycieraczki marki ALCA - niemiecki i dobre !

Komplet za śmieszne pieniądze - prawie jak chinole jednorazówki,

a wytrwały u mnie ponad 8 miesięcy (w tym jesień i zimę ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie rotorów z felg M-system II, dokłane ich wymycie i zabezpieczenie fk 1000p. Auto śmiga teraz na feldze bez przykręcanego srebrnego rotoru ( rotor czarny, rant polerka). Najlepsze są miny i teksty znajomych: A ty znów inne koła? które to juz w tym sezonie? :D hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.