Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Auto idzie na sprzedaż za kilkanaście dni, więc dziś "reset" wosku, pełny proces: "irony". "pricki", męska aktywna piana, cleaner na maszynie, i na koniec wisienka na torcie - SV Shield :evil:

 

Zaraz jeszcze lecę do garażu coś na plastiki, opony i na felgi nałożyć :ad:

 

Wygląd musi być przy "zdawaniu" auta 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła tylne na aucie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Efekt przerósł moje oczekiwania, może nie pasuje, żebym sam tak pisał, ale strasznie mi się podoba !! :oops::song:

 

 

Moim zdaniem właśnie te koło z BMW pasuje niż obecne które masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EBC + Green Stuff

Wypierdzieliłem je szybciej niż je założyłem - strasznie szumią, a efektywność hamowania wcale nie lepsza od oryginałów :wallbash::dontknow:

 

Może u ciebie źle się sprawowały,a u mnie będzie ok. Na każdym innym aucie z inną masą,mocą,rozstawem,serwem każdy zestaw będzie inaczej działał.Jedni będą zadowoleni z danych tarcz i klocków,a drudzy nie... Dużo osób chwali ATE PD,ja nie chce ich znać.Cała grupa VW jest na ATE i ludzie są zadowoleni,a w leonach hamulce to jedna z najsłabszych rzeczy,więc starałem się ratować ile mogłem.Zrobiłem swap na większe tarcze i kupiłem "teoretycznie" lepsze tarcze i klocki niż seria i zobaczymy. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, Koło fajne. Ale ja bym wywalił wszystkie naklejki, folie z szyb, folie z lamp. Chińskie lampy z przodu na oryginalne. Taki oem+. ;)

 

chyba zabrakło ci wiedzy w temacie..lampy z przodu to ori xen

 

btw świetnie się kólko spasowało, dobrze, że nie kolejne z x5 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vetteran, dokładnie - tam siedzi ori xen .

 

Co do kół - to dobrze spasowały :-]

 

 

Co prawda nie dzisiaj, ale wczoraj - Iron, prick, pędzelki, APC, chemia z myjni (brak pianownicy ;/ ), 2 wiadra, suszenie, cleaner PB + FK Hi temp, szyby od wewn. umyte + ipa + antypara na wszystkie, z zewn. myte+ipa+2x warstwa NW od AL na przednią i na resztę po 1 razie . Dodatkowo OFC dressing na opony i plastiki z zewn. :)

 

 

Szkoda, że "przygotowanie" do zimy bez polerowania choćby ręcznego, ale ciągły brak czasu ;/

Zobaczymy ile to poleży ;)

 

Środek: odkurzanie, apc+pędzelek + jakiś dressing matowy marketowy (spisuje się ;) )

No i oczywiście california scents buble gum :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.