Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Strzeliłem alufele UC na maszynie i się jaram,że znowu się błyszczą,bo w ramach testów nie wszystkie środki okazały się bezpieczne dla wierzchniej warstwy lakieru

(trochę zbyt zasadowo,ale myło fest :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było ogarnać nowy zakup. Byłu bardzo brudne. Jednak czysty ALUX coś tam ruszył. Źle nie wyszło, ale do ideału brakuje. Ale jak na 11 letnie to, źle nie wyglądają.

 

Przed: ( tak wyglądały wszystkie)

DSC04608.jpg

 

Po:

DSC04609.jpg

DSC04611.jpg

DSC04612.jpg

 

Tak się w środku domyły:

ta wyszła najgorzej, niczym nie chciało puścić. Może Iron ? :dontknow:

DSC04614.jpg

 

A reszta porównywalnie do tej:

DSC04615.jpg

 

I jeszcze zamontowany tunel i skórzana gałka. Na tunel Vinyl a na skóry Sonus. Już nie jest jak w Ikarusie.

DSC04616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga w czerń 8-)8-)8-)

Napisał ten, który był/sparzył się... :P

 

O gustach się nie dyskutuje, ale skoro gusta należy kształtować, to moim zdaniem takie samochody jak Seicento fajnie wyglądają jak pozostają w oryginalnym stylu/wydaniu, ew. upiększone za pomocą dodatków z bogatszych wersji / od bardziej sportowych braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bordo pasuje mi

A do niebieskiego? :P

 

ayrsen, Te rzeczy są oryginalne.

Wiem. Napisałem j/w - takie rzeczy są jak najbardziej OK, ale te same koła pomalowane na czarno, tunel na żółto a gałka obszyta na czerwono (dla szybszych zmian) to byłby (dla purystów - moim zdaniem - a niby czyim, skoro sam piszę?) odpust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wesol, Z Szumkami jest problem bo bardzo ciężko znaleźć w dobrym stanie. Schumachery mają specyficzny wzór i się dosyć szybko krzywiły ( Sporting jest mocniejszą felgą). No i zostaje jeszcze cena opon. W tym rozmiarze tylko Pirelli, 500 złotych za sztukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj domowy bezdotyk z magi żeby opłukać po deszczu. Wcześniej przetarlem AG CGP szyby i na końcu Rainx. Na przedniej zrobiłem inaczej niż zawsze, bo dłużej czekałem i położyłem dwie warstwy. Miałem problem z dotarciem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

docieraj lekko namoczona smatka to pojdzie lepiej.

 

u mnie wczoraj zerwalem folie z jednej szyby, dzisiaj podskocze do firmy ktora ma wzornik 3m`a i bede zamawial folie nowa. Dodatkowo wszystkie plastiki przejechane red devilem 1:10 i na to finnese

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak, no właśnie przez jakość zdjęć, trochę efekt umyka, ale po mojemu jest dobrze .

Czarny, zadbany lakier + po mojemu mógłbyś polakierować na jasny srebrny i byłby lux :good:

 

 

Może nie dzisiaj, no ale...

...auto ogarnięte do podróży:

r8gb.jpg

1nfz.jpg

g2qa.jpg

 

Polerka lamp tylnych przed:

74844100.jpg

I po:

71931540.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.