Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

VP NSF z glorii, później szampon AG, później AG Radiant Wax na maszynie, później Carlack Long Life na to, później szyby na czarnym padzie AG CGP i na to Carlack glass.finish, później na koła AG Rubber Cleaner, Sonax BSD na felgi i wnęki, odkurzanie wnętrza, PB NL na plastiki, umycie bagażnika + soanx BSD, wyczyszczenie silnika i na koniec CS Bubblegum. Tak wypoczywać to ja rozumiem :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Gwiazdy nie ma jazdy...

 

Ale niestety, on mu w gaz a on zgasł... :dontknow:

 

:-]

 

Obrazek

 

ASO MB C&Gruby zdiagnozowało i wymieniło cewkę, 110 złociszy i tylko szumi :kox:

 

Obrazek

 

Siadać i jechać - w komforcie i prestiżu...

 

Obrazek

Obrazek

 

:evil:

 

Obrazek

 

:kox:

 

Pewnie niemiec nie trzymał pod kocem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironx, Prick, SG Orange (glinkowałem tydzien temu), na maskę SV CF + SV Mirage, na resztę DJ LP + FK Hi temp, na plastiki koch no i w końcu ogarnąłem koła, najpierw Red Debil :roll: 1:3, tenzi alux i potem ironx, felg nie zabezpieczyłem gdyż iż nie chciao mi się już, na opony poszedł brillance.

Srebrny lakier to jest jednak suka jeśli chodzi o widoczność nakładanych specyfików :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżyłem ręcznie tapicerkę w skodzie, przy użyciu APC AutoGlym :D

Jedno foto 50/50 po lewej po :D

7gzc.jpg

r7b3.jpg

cy7p.jpg

Jakość fotek lipna, na ostatniej fotce nie widać efektu jak na żywo :D

Generalnie usunąłem wszystko to co chciałem, jeszcze podsufitka została :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyłem tak z grubsza zderzak od wewnątrz i wszystko za zderzakien. Bez przypału i detailingowania. Na budziku po myciu pokazało sie EPC, także muszę jeszcze z lapkiem wybrać się do garażu, ale to na sam koniec jak wszystko poskładam.

 

5eso.jpg

 

Permanentny dressing :mrgreen:

 

ev6s.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nałożyłem HDC maszynowo i na to Glasura, oczywiście po ówczesnym przygotowaniu powierzchni (DragonBreath, Prickbort itd.). Na felgi został położony SwissVax Autobahn, opony Meguiar's Endurance, a na szyby AutoGlym CarGlassPolish.

 

Efekt:

 

icrn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.