Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przy swoim nie bardzo, ale przy autku dziewczyny.

Od początku:

Prix, Ironx, Tenzi Green, mycie szamponem nigrin, glinkowanie car pro, oprysk jeszcze raz pianą, wycieranie do sucha fluffy, PA Esclate Lotion i na to Coli 476. Felgi zabezpieczone Sonaxem BSD a na opony DB Replenish. Środek APC VP oraz na przednią szybę NW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam skromne porządki w Mercedesie C200 Kompressor koleżanki, rocznik 2004 mocno zapuszczony. Tapicerka zamiast popielata była sadzowata z racji uprawianej przez koleżankę jazdy konnej - pasta z siodła na spodnie a ze spodni na tapicerkę. Poza ogarnięciem komory koła zapasowego, wszelkich zakamarków, kratek, prowadnic foteli, podsufitki, plastików, elementów skórzanych, uszczelek oraz lakierowaniem zniszczonego pokrętła radia, kluczowe było pranie ekstrakcyjne foteli, kanapy, dywaników i wykładziny. Czas pracy to ok. 18h.

 

Wnętrze odżyło jednak z ręką na sercu przyznaję, że tapicerka przednich foteli (zwłaszcza kierowcy) mimo dwóch prań mogłaby wyglądać lepiej niestety pasta do siodeł okazała się minimalnie mocniejsza w starciu z chemią.

 

Pomocnicy:

- odkurzacz Karcher

- niezliczona ilość mikrofibr + wafel do szyb + aplikatory + szczotki do tapicerki itp.

- patyczki, pędzelki, dłubadełka :)

- czasami rozcieńczalnik nitro

- lakier czany półmat od Motip-a (pokrętło) + podkład + papier do przeszlifowania

- Meguiar's Glass Cleaner

- VP Citrus Tar&Glue Remover

- Tenzi Odor Off Nano

- VP Heavy Duty Carpet Cleaner

- Nielsen Nap Low Foam

- Auto Finesse Hide Leather Cleaner

- CG Orange Degreaser

- AutoGlym Car Glass Polish

- Shiny Garage Lime APC

- 303 Cleaner & Spot Remover

- pasta do polerowania Autosol

- 303 Fabric Vinyl Cleaner

- Surf City Garage Voodoo Blend Leather Rejuvenator

- CG Stripper Scent

- 1z Gummi Pflege

- CarPro Perl

- Polishangel Snowcake

- PB Natural Look

- 303 Fabric Guard

 

QzXl8Hk.jpg

 

iZNeW0d.jpg

 

AZpakyK.jpg

 

lfYjs8U.jpg

 

Gi85QRt.jpg

 

LfKsa7k.jpg

 

nMzFw3I.jpg

 

VpdWoUB.jpg

 

IqdXCR4.jpg

 

BTuIUuJ.jpg

 

2oZVyUP.jpg

 

W3yR5F6.jpg

 

jq3l6Nf.jpg

 

YTJEypw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwiozlem wczoraj astre do warsztatu na wymiane poduszek i lozysk mcphersona oraz sworzni wahacza, skonczylo sie na wymianie dodatkowo przegubu, obu manzet zewnwtrznych, klockow i tarcz z przodu... Gorzej ze dopiero jutro bede wiedzial ile mnie ta przyjemnosc bedzie kosztowala, ale ufam mojemu mechanikowi i eali stwierdzil ze trzeba bylo to trudno, bezpieczenstwo wazniejsze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie dzisiaj,a kilka dni temu i nie przy aucie,ale DLA Leosia :-]

 

Podjazd w 99,5% gotowy,jeszcze tylko drobniutki żwirek w ażury i będzie gotowe:

 

th_IMG_20130727_141514.jpg th_IMG_20130727_141453.jpg th_IMG_20130727_141507.jpg th_IMG_20130727_141446.jpg th_IMG_20130727_141434.jpg th_IMG_20130727_204048.jpg th_IMG_20130727_204031.jpgth_IMG_20130727_204012.jpg

 

+ mały bonusik który dostałem od żony i siostry na urodziny :P

 

th_IMG_20130717_155213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

the_rahzel, elegancja podjazd. :song: No i gratulacje, że robione własnymi ręcoma. :good:

 

Dzięki. Żałuje że nie mam zdjęć jak to wyglądało 2lata temu przed moim majsterkowaniem.

Tzn. coś by i tam się znalazło(zaraz po postawieniu domu),ale nie stricte przed moim przystąpieniem do prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee, ja dziś odebrałem piżdżocika od mechanika :) Nowy rozrząd, olej, amortyzatory, filtry, jakieś drążki, łączniki itp. Ogólnie rachunek na prawie 2tyś zł, ale czego nie robi się dla ukochanego autka :D Potem wziąłem się za odszczurzanie nadkoli/felg i malowanie zacisków na czarno :

Felgi w kiepskim stanie, ale z brudnymi przecie jeździł nie będę :o

acfdbe56be2afd0am.jpg

No i jeszcze niewyraźne zdjęcie wnętrza, wymyte i zabezpieczone przez moją drugą połowkę :D Ja tylko złożyłem wizytę w salonie peugeota, w celu nabycia breloczka i nowych dywaników :evil:

6f73501025ac7854m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dzisiaj ale wczoraj przy aucie dziewczyny ;) przy lakierowaniu drzwi jakims cudem folia u lakiernika przykleila sie do drzwi i on szybko ja scignal i efekt mozna zauwazyc ponizej ;) pomeczylem sie zestawem UC + tri color zeby sprawdzic czy cos wskora ;) i dal rade ;) po powrocie z urlopu auto bedzie mialo i tak korekte lakieru :D

 

1013011_400803380039891_1341337676_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.