Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Podjechalem na bezdotyk 1 i 4 program patrze i nie wierze. Nakladana NW 28 listopada na bocznych szybach cały czas siedzi. Ja wiem ze to boczne ale od tamtego czasu sporo było myc a ta nadal siedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Griffe, Fajnie, że się podoba ;) Miałem bardzo mało czasu, bo niecałe 8 godzin. Wydawało mi się z początku, że będzie to lekka, łatwa i przyjemna robota. Niestety okazało się, że lakier to akryl i do tego bardzo miękki. Pady i fibry kompletnie czarne po jednym przejeździe i zapychające się momentalnie. Cherry glaze na koniec dodał trochę wetlook'u ale nawet jego było ciężko dotrzeć,żeby nie narobić syfu. Po usunięciu zalegającej warstwy matu, wyszło na jaw, że ktoś bardzo ładnie pomalował lewy błotnik w metalik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się podziało ostatnio:

- remap 260/400

- tuning naklejkowo, chlapaczowy :D

- lotka nad szybę z STI

- wyprane wnętrze

- odświeżenie lakieru na razie - pełna korekta w zimie :-]

 

b96c20b52542426cmed.jpg

 

dace0a23f98efda1med.jpg

 

Jakiś tam filmik - tępy bo tylko z komórki ;)

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8Xxl5DZEm5E

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UgzXHbUM4EM

 

PS. Na aucie maszynowo UC + dach S40, reszta DJ LP + black hole + hiTemp ...

i jeszcze BSD przetarte po nocy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojak auto samo w sobie jest na prawdę zrobione ze smakiem, ale jak już było napisane, zdejmij te wlepy. Bo te na prawdę grube projekty jeżdżą bez żadnych wlepek, a robią robotę. A to czy jest grubo czy nie, to już inni ocenią :) Bez urazy oczywiście, bo auto zrobione ze smakiem, ale po co to...

Czysto i schludnie i na prawdę nie trzeba tego.

 

Co to masz na tym "uchu"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grube projekty jeżdżą bez naklejek, bo im tego nie trzeba, tam auto samo w sobie przyciąga wzrok, a tutaj, z racji, że to nie "gruby projekt" to trzeba się jakoś "dowartościowac" ... :D A na uchu wisi sobie taki cumelek. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczyściłem plastiki we wnętrzu i wrzuciłem dressing Lexol Vinylex, mega jest :good::good:

Zamalowałem też w końcu przetarcia na plastidipie na schowku i tunelu środkowym :)

 

dzisiaj na lakier wleciał Zymol Glasur, a na zderzaki, progi i dach Sonax BSD :)

 

Jutro odkurzanie, czyszczenie plastików przy podłodze, Endurance na opony, CG Bare Bones na nadkola, Koch Nano Magic Plast Care na plastiki i we wtorek wyjazd w góry :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem pól przodu w skodzie :D Wymontowałem lampy i zderzak jako , że aktualnie nie zamierzam kupować nowego bo mam pęknięty , uratowałem go , że nie widać pęknięcia ;) wywierciłem parę dziurek i drutem go wyrównałem z linią nadwozia po złożeniu wygląda tak jak przed złamaniem :) Naprawiłem także centralny zamek , i na koniec umyłem auto AG Bodywork Shampoo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło jak zwykle :evil::kox:

Ile to to ma mln kilometrów przebiegu? Ile kosztowało funkiel-nufka w salonie? Ile wydałeś od daty zakupu na "niezbędne ulepszenia"? :P

 

Wyszło jak zwykle :evil::kox:

Wyszło na dobrze - temu dziadu... :kox:

A propos dziadów - było sobie powtarzać jak mantrę:

 

P.S. Relacji by gruby_RS już nigdy nie będzie? :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile to to ma mln kilometrów przebiegu?

 

0,331 :P

 

Ile kosztowało funkiel-nufka w salonie?

 

Nie mam pojęcia, ale jakby teraz chcieli sprzedać jakiegoś zapomnianego, fabrycznie nowego - jestem w kolejce :)

 

Ile wydałeś od daty zakupu na "niezbędne ulepszenia"?

 

2-3 "ledwo dotarte angliki" :mrgreen:

 

Relacji by gruby_RS już nigdy nie będzie?

 

Były czasy, kiedy się "realizowałem"... teraz czekam aż popisze się "młodzież" - a jest sporo świeżej, gorącej krwi.... :roll:

 

.... przynajmniej w dziale "luźne rozmowy" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.