Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W sumie to wczoraj, ale prawie jak dzisiaj ;)

Umycie wewnetrznych plastikow APC Nielsen Cyclone a potem PB Natural Look i konserwacja zewnetrznych - Shiny Garage Jet Black Exterior Trim Restorer. Oponki na szybko machniete pianka W5 do opon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypranie dywanikow , umycie calego auta bo po 2 tygodniach bez mycia i stania pod lipa i nastepnie przy betoniarni gdzie sie kurzy lakier wygladal jak papier scierny 600 :D

A wiec zostalo cale umyte zeby pozbyc sie tego gow*** z lakieru nastepnie dresing na opony i plastiki na koniec umyte szybki ;)

 

Przed i po ;)

995931_395464257240470_2095290310_n.jpg

 

i jedno slabe zdjecie auta ;)

 

o9bq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mycie megsem crystal deep wash

glinkowanie glinka megsa

mycie megsem ultimate wash & wax

plus na koniec detailer mothers show car detailer.

na wlasciwe woskowanie braklo czasu

do felg lidlowy w5 i spray czernidlo tez jakies polskie "moje auto " :D

 

p0s7.jpg

 

 

 

na kolejnym weekendzie pojdzie wosk, i powoli trzeba rozgladac sie za polerką bo mimo regularnych zabiegow są hologramy koliste ryski swirle... choc jak na amatora i tak wydaje mi sie dobrze utrzymany :) aczkolwiek fajnie bylo by sie nauczyc i ogarnac auto jak nalezy..

pozdrowka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak akurat w dzien wyjazdu, wymienione tulejki w dwoch wahaczach, drazki kierownicze, geometria, felga odebrana z prostowania i uzupelnilem swoje sprawnosci o zmiane klockow i tarcz hamulcowych. Klocki Ferodo DS Performance tarcze na dzisiaj mogly byc tylko gladkie Delphi. Wyjebanym jak kon po westernie a tutaj za godzine nad morze jade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BartekB

Zimmermanny mam i chwale sobie, ale EBC green już nie kupie - klocek bardzo łatwo przegrzać i zaczyna sie kruszyć :shock: - po 5kkm miałem klocki do wymiany bo się jeden całkiem rozsypał, pozatym nie poprawia się jakoś szczególnie hamowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.