Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

umyłem Tacie furkę :ad:

DSC_6814.JPG

 

trochę wyszło monotematycznie z doborem kosmetyków ale wszystko od VP: piana szampon i QD, opony Brillance, szyba przednia NW Autoland

 

Polonez też zadbany ale nie chwalę się bo "p... o. i. d...'. h......" 8-) a zdjęci nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace wykonane przy Grande Punto:

1. Mycie szamponem AG Bodywork Shampoo

2. Wymyłem apc wszystkie szczeliny itd.

3. Wymyłem wnęki w środku , dywaniki , odkurzyłem :D

4. Wymieniłem żarówki na Philips Blue Vision Ultra :)

Jutro działam dalej , i potem można na wakacje wyruszać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etap 2:

- Wnętrze APC od AG i na finisz Vinyl&Rubber Care od AG

- Szyby Meguiars + RainX

- Zewnątrz: Cleaner AG SRP , na to wosk Meguiars #16 (świruje bo podczas mycia ładnie kropelkował , a mimo to nałożyłem na nowo :lol: )

- Plastiki AG Vinyl&Rubber Care.

- Opony Sonax Xtreme cuś tam :D

Pozostało jeszcze powiesić Wunderbauma , wsadzić CB , założyć Thule na dach , i potem BOX'a. I Nic tylko wyruszać do Rewala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSO-Team, Pokaż Poloneza ;)

 

rewelacji nie ma jeśli chodzi o stan lakieru ale najważniejsze że nie zardzewiały :mrgreen:

 

DSCN4159.JPG

DSCN4157.JPG

 

PS wiem że to nie ten dział i że zdjęcia wrzucamy do "nasze pieszczochy". Powiedzmy że myłem 3 dni temu i naciągam pod " co dzisiaj..."

 

Do "nasze pieszczochy" to wrzucę jak ktoś mi zrobi zdjęcia aparatem a nie kalkulatorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj odwiedziłem ciocię, która trochę przytarła swoją Toyotę o murek. Dostałem 'zestaw naprawczy' zakupiony w Toyocie i postanowiłem sprawdzić czy się w ogóle to tak prac nadaję :P Relacji nie planowałem, więc mam tylko kilka zdjęć robionych na szybko.

 

Na pierwszy rzut oka samochód całkiem nieźle się prezentował. Przejazd palcem po lakierze- na oko papier 150. Glinka miała co robić ;)

Umyty jakimś szamponem znalezionym w garażu. Grand Prix z woskiem? :D

Nie wiem gdzie był ten wosk, bo tafla jak była przed myciem, tak była i po.

Koła umyte mieszanką Truck'a i Red Devil'a. O dziwo były w naprawdę niezłym stanie (poza przytarciami i zemstą wulkanizatora, który chyba ciężarki zdejmował strzałami z wiatrówki), jeden etap mycia ww. środkami dał w zupełności satysfakcjonujący efekt. Oczywiście Iron i Prickbort coś gdzieś by znalazły, ale nawet ich przy sobie nie miałem więc olałem ;)

Felgi spryskane, niech podziała. Trochę było szorowania opon ;)

os22.jpg

s988.jpg

 

Po umyciu zabrałem się za przetarcia.

q84w.jpg

43dd.jpg

Później papierek 1000, 2500, 3000, czary mary z bazą i bezbarwnym, wygładzenie papierkami, wyprowadzenie papiuru i o dziwo nawet to jakoś wyszło.

8cn4.jpg

7d8r.jpg

 

Resztę przeleciałem pastą Urban One Step ( :good: ) na żółtym 3M --> zmywacz--> IPA --> PNS --> po kilkunastu godzinach jeszcze przetarty BSD dla pewności ;)

Na tworzywa Race Glaze Coolur Enhance

Na opony Endurance- pierwsze opony, na których dał zupełnie matowy efekt :idea:

Na felgi BSD

RainX na szyby

 

Jedyne z czego jestem tak naprawdę niezadowolony to nadkola. Miałem pod ręką tylko wodę z węża i żadnej szczotki, więc nie było jak doczyścić :/

Środek wkrótce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.