Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kumple mnie podpuścili i UC odświeżyłem lakier w skodzie , odświeżyłem delikatnie mówiąc :D bo i tak za miesiąc auto idzie do lakiernika , więc będzie co poprawiać :D

Na lakier potem polazł AG SRP i Megs #16 :) Foto tylko podczas maskowania :D

usrf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem podnośnik szyby od kierowcy strony, bo na jesień w starym linka powiedziała "goń się". Jak na "wysokiej klasy zamiennik" za stówę to jest git. W końcu nie będę musiał robić z siebie idioty na bramkach, równać do prawej i otwierać drzwi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozprawiłem się z samo zamykającymi się drzwiami -,- w skodzie

3 pociągnięcia klamką i rygielek sam się zapada , rozebrałem drzwi i ten drucik od rygielka jest cały wyrobiony lata jak powalony , pytanie ta część jest jakoś wymienna czy muszę cały centralny w drzwiach zmienić? podkleiłem to tasmą i teraz zamyka się po 6 otwarciach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie mycie moim ulubionym, a niedocenianym Zymolem 2012
Tym ???

 

Możesz dwa słowa o nim czemu on taki Twój namber łan? :idea: Ewentualnie jakieś porównanie (przewaga) do innych?

 

Ciekaw jestem, bo w sumie mało opinii o nim... :o Bo do tej pory cena mocno odstraszała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, 0007466001530_500X500.jpg

 

Ten co podałeś to chyba inny, ale nie jestem pewien.

No 1, dlatego, że nie testowałem za wielu szamponów 8-)

A na poważnie: zapach, śliskość, wydajność, piana. Ma jeden minus i trzeba z nim uważać, bo lubi pozostawić zacieki, które tylko pod QD zejdą, ale po drugim-trzecim myciu nabiera się wprawy i nie ma z tym problemu.

Ogólnie kropling po umyciu taki sam jak po nałożeniu wosku. Jedynie dolne partie drzwi troszkę upadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Ten co pokazałeś jest lipny, chodzi o autowash 2012 w takiej turkusowej butelce :)

 

Escimo już wrzucił ;)

 

Dzięki za informację. :good:

 

Kurde, żadnego czeskiego alkoholu ostatnio nie piłem więc chyba z wiekiem ślepnę albo co, ale na sklepie CarSpa nie widzę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.