Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli chcemy dowiedzieć się czy jest gdzieś nieszczelnosc to nabija się układ azotem i sprawdza za jakiś czas czy trzyma ciśnienie. Jeśli jest ok to zrzuca się azot i bije r134a. Najlepszy sposób na sprawdzenie czy jest nieszczelnosc w układzie, bo sprawdzając przez pare minut może być ok- nieszczelnosc może być na tyle mała ze ubytek będzie widoczny dopiero po tygodniu, dwóch lub miesiącu. Dlatego próbę azotem robi się przy dużo wyższym cisnieniu od ciśnienia roboczego dla r134a.czesc zakładów nabija klima a pózniej co rok trzeba przyjeżdżać bo nieszczelnosc jest nie duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samtive, Mi robił kolega z seicento.pl, zamawiałem u Niego lepki klubowe. Pokazałem zdjęcie które wstawił Patryk i spytałem się czy mi coś takie zrobi. Powiedział, że nie ale z naklejkami przysłał kawałki folii w 3 kolorach. Trochę rękodzieła i wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.