Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie przy aucie, a przy... 8-)

Przed

72qh40.jpg

I po, odświeżony, pomalowany i nawoskowany redem :)

33wtitj.jpg

etfivb.jpg

Ja dostałem od szwagra za piwko ;) Wydałem tylko pieniądze na malowanie we włąsnym zakresie i parę części do wymiany było :)

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 13 Czerwiec 2013, 19:11 ]

Tu były za duże zdjęcia ;)

POPRAWIONE PANIE! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ciężki dzień, nie ma to jak rozprowadzać VP achillesa ręcznie z aplikatorem na takim słońcu :zly: .

dzisiaj mycie dwa wiaderka, suszenie, prickbort, prix, znow mycie, glinkowanie, plukanie, suszenie, czyszczenie vp achllesem :wallbash: , woskowanie(zdązyłem przynajmniej i postoi jeszcze na słońcu z 3 godzinki :D ) .

od 9 do teraz, troche czasu zeszlo :roll:

 

wszystko ręcznie, caly czas poluje na jakąś tanią maszynke :D , to korekta by juz dzisiaj sie zaczela a tak to tylko lekki efekt polysku ...

 

Za ile można kupić taką kolarzówkę w dobrym stanie mechanicznym do odświeżenia. Tzn żeby nie wkładać w nią dużo kaski tylko tak no nie wiem 100-200 zł?

 

u mnie gość sprzedaje takie za 130 zł, niezależnie od firmy itp. stary dziadek dostaje od kogoś z niemiec a sie nie zna tylko opycha byle by brali, ostatnio ładny rowerek firmy FISHER za 120 wyhaczylem :D ( tylko to nie kolazówka )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche pieszczot było :)

 

- Mycie na 2 wiadra - Shiny Garage Orange Car Wash

- wycieranie do sucha

- umycie felg i poczernienie opon

- ponowne nałożenie wosku Colli 476s (to że po ostatnim woskowaniu od razu zaczęło lać chyba nie zrobiło mu zbyt dobrze)

- na koniec QD Finish Kare 425 - zapach - bajka :roll:

 

 

Fotka tylko jedna, z telefonu niestety więc zbyt dużo nie poakże, ale siedzę w pracy i nie ma warunków ani sprzętu na jakieś porządne foto ;)

 

zdjcie0319kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe mycie Skody :P

Mycie: AutoGlym Bodywork Shampoo , AutoGlym APC.

Opony: Sonax Xtreme coś tam :D

Plastiki: SmartWax Smartdressing.

Lakier: Meguiars Ultimate Quik Wax :mrgreen:

Auto jeszcze przed polerką , dziadek mi raz ją po korekcie przetarł suchą szmatką jak była skurzona :cry: Wybaczcie pęknięty zderzak i obdarty od spodu , nie robię korekty póki co bo auto za jakiś czas idzie do lakiernika i blacharza :D

wp20130613003.jpg

wp20130613004.jpg

Coś tam się odbija...

Efekt kijowy , przez jakość z telefonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.