Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To sprawdź,jego też warto by przeczyścić,u mnie raz się zaciął ,to efekt był taki,że but w ziemii,a przez 10s nie było w ogóle ciśnienia i potem nagle jeb i szedł jak burza.Tylko to już było ordynarne,a u Ciebie może lekko coś szwankuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawdź,jego też warto by przeczyścić,u mnie raz się zaciął to turbina,to efekt był taki,że but w ziemii,a przez 10s nie było w ogóle ciśnienia i potem nagle jeb i szedł jak burza.Tylko to już było ordynarne,a u Ciebie może lekko coś szwankuje ;)

 

Ale o czym teraz mówisz? O boost sensorze ? Jak tak to dzisiaj go czyściłem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak działa ok ,to rosły sobie obroty,choć powiem Ci,że jakoś potem wyłączyłem test,bo dziwne obawy we mnie wstąpiły :mrgreen:

 

Aha rozumie. :D

Kiedyś za czasów opcoma, też coś włączyłem (jakiś test) i też obroty zaczęły rosnąć, ale w pewnej chwili to wyłączyłem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przy swoim ale przy wujka Punto. Odkurzanie srodka, mycie plastikow Cyclone`em 1:10 na to poszedl Nielsen Finnese. Z zewnatrz prickbort, mycie najpierw proszkiem, potem na szybko Very Cherry. Auto idzie na sprzedaz dlatego pominalem glinke i pojechalem Euphoria i na to Sonax BSD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Umyłem, powycierałem, nałożyłem AJT i wtedy słyszę jak sąsiadka mówi do swojego dziecka: "Maksiu dzisiaj nie będzie padać!"

Oj kobieto... nie widziałaś, że umyłem samochód - na 100% będzie padać :D

I w tym momencie zaczęło kropić...

Szybki przejazd do garażu i jeszcze poszedł VP na oponki i 4nano na plastiki oraz druga warstwa AJT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak domywa? Wystarczy karcher czy trzeba pędzelkować lub Daytoną przelecieć?

U mnie nie domywa nawet w stężeniu 1:1... oczywiście po ostrym pędzelkowaniu.. Nie radzi sobie zupełnie z pyłem z klocków.. może mój pył jest jakiś "inny". Moim zdaniem w stężeniu 1:3 nie daje lepszego efektu niż "lidlowski" płyn za trzy pińćdziesiąt..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A to zależy oczywiście od plastiku - z dokładanych listew bocznych wszystko raczej szybko spływa, na oryginalnych plastikach - części zderzaków, podszybie trzyma dłużej.

Ale nie mogę dokładnie podać ile poleżał, bo mam go od niedawna i kładłem dopiero drugi raz.

Ostatnio nakładałem go końcem marca ale chyba w międzyczasie chyba poszło jeszcze coś innego na plastiki ;)

Muszę teraz potestować i zostawić jakiś niezabezpieczony kawałek porównawczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

Rano na szybko:

- piana VP z pianownicy PA

- płukanie

- szybkie mycie SURF CITY GARAGE Pacific Blue Wash & Wax

- płukanie

- suszenie.

 

Musiałem jechać po siostrę więc reszta po południu.

 

Od około 13:30 do teraz:

- odkurzanie wnętrza

- na plastiki w środku Pink Sheen

- na opony Endurance

- na zabezpieczoną około 1 miesiąc temu (Coli 915) "budę" psiknięty został FINISH KARE 425 Extra Slick Final Body Shine

- to samo poszło na felgi (zabezpieczone przed sezonem Verry Berry Wheel Sealant)

 

Za chwilę wpadną zdjęcia...

 

dsc0392800x600x.jpg

 

dsc0381800x600.jpg

 

dsc0385800x600.jpg

 

dsc0386800x600.jpg

 

dsc0387800x600t.jpg

 

dsc0388800x600.jpg

 

dsc0389800x600.jpg

 

dsc0390800x600.jpg

 

dsc0391800x600.jpg

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.