Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tylna lista jest tak bo Pani od której kupiłem nie zrywała folii żeby było zabezpieczienie. Więc tak jest jak się nie oderwie folii :(

 

[ Dodano: 28 Maj 2013, 18:50 ]

Chyba nie muszę mówić, czego brakuje ? :o:o:o

 

Basssu nie brakuje :-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Car Detaling całego wnętrza w skodzie , znów miałem pecha i pożyczyłem auto komuś z rodziny i ten ktoś przewoził rower na mojej tylnej kanapie bez zabezpieczenia i mi ją całą usyfił :zly: Ale wyprałem wszystko , i wszystko ładnie puściło :)

Tutaj pomogły mi nawet przy pracy dwa produkty z Moje Auto i Autolandu do prania tapicerki :mrgreen: , jeszcze APC AutoGlyma szło , szyby Meguiars , Tapicerka AutoGlym Vinyl&Rubber Care , no i na koniec powieszona została choinka Wunderbauma :)

Od Razu inaczej się jeździ autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwsze porządne mycie i wosk red w tym roku, do tego oponki brillance i plastiki czernidełkiem. Niestety nie jestem w stanie doczyścić felg. APC i Tenzi nie daje rady. Chyba osad po klockach i całej zimie nie do ruszenia. W piątek drugie podejście w większym stężeniu Tenzi...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy słoneczko a więc:

 

- piana, jeszcze magifoam:

dsc2274k.jpg

 

- mycie:

dsc2276p.jpg

 

- diabeł nie QD :D po dwóch tygodniach 8-) :

dsc2277j.jpg

dsc2278s.jpg

 

- i w garaż, niech schnie :P

dsc2279b.jpg

 

 

...i wystarczy, można jechać do mamusi, niech sąsiady się troszkę poduszą :kox: hmm...muszę chyba jakiegoś smarta walnąć na zderzaku :o

 

dsc2290001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.