Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 dni temu użyłem po raz pierwszy kosmetyków które zamówiłem (początkujący detailer)... po nałożeniu rainx na szyby modliłem się o choć drobny deszcz w celu testu... no kurde dzisiaj niebiosa wysłuchały.... efekt WOW przy 80 km na godzinę fajnie kropelki śmigają a przy 100 to już jest wyścig strużek wody na szybie :D

 

(z góry przepraszam wszystkich z okolic Mińska i Wawy za deszcz który wyprosiłem, ale było warto :kox: ) pzdr. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(z góry przepraszam wszystkich z okolic Mińska i Wawy za deszcz który wyprosiłem, ale było warto ) pzdr.

 

Przeprosiny przyjęte ;) Ja z kolei cieszyłem się świeżo zmienionymi wycieraczkami w foce. Stare już zbierały więcej szkła z szyby niż samej wody :P

Gorzej że na jutro był wielki plan prania tapicerki, w zaistniayłych okolicznościach twoje modły popsuły mi plany Kamilu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej że na jutro był wielki plan prania tapicerki, w zaistniayłych okolicznościach twoje modły popsuły mi plany Kamilu :kox:

 

moja tapicerka też domaga się prania... ale nie mam żadnego specjalistycznego sprzętu...masz jakiś odkurzacz piorący?... może da się to jakoś załatwić... 8-) jakiś deal zrobić można? :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos takiego mi wyszło, pogoda była do bani, zero słońca ale czekam na nie :mrgreen: może w czerwca zawita znowu to będą lepsze foty :mrgreen:

 

sam2594f.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2611m.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2607z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2630d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam2653r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się sprzęgiełko zakłada. :song:

snb12491.jpg

 

Stary dwumas:

snb12494.jpg

 

"delikatnie przestawiony" ...

snb12506.jpg

 

Oraz bajeczne łożysko w dwóch częściach ... :

snb12503.jpg

 

Nowy uszczelniacz wału:

snb12523.jpg

 

Jednomas:

snb12528.JPG

 

Tarcza + docisk G60 + centrowanie tarczy:

snb12530.jpg

 

Reszta działań jutro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frett_, od 80km/h dopiero uciekają? słabo dość. dobrze zaaplikowałeś?

 

wydaje mi się że tak... jak wyjeżdżałem z domu to padała leciutka mżawka, więc dopiero jak się rozpędziłem to miało co uciekać z szyby.... :) if you know what I mean 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w C3 wymieniłem tłumik końcowy, o dziwo puszka cała a rdza przeżarła rurę w miejscu mocowania wieszaka. byłem nastwiony na ciężką walkę a praca trwała niespełna 40min.

naprawiłem też blokujący się zamek korka wlewu paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę się działo. A mianowicie:

 

- Wymiana łącznika stabilizatora wraz z gumami od drążka

- Umyte i zakonserwowane całe podwozie

- Umyte wszystkie plastiki w nadkolach

- Zabezpieczony cały układ wydechowy

- Skręcenie gwintu jeszcze niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przy swoim, ale u tatuśka w Sejku wczoraj zmieniliśmy przegub i jeden hydropopychacz. Coś mnie podkusiło żeby przy składaniu silnika przyciąć jeden gumowy przewód bo był sparciały i puszczał bokiem powietrze i się okazało, że tylne heble zaczęły dęba stawać :lol: Czy tylny hebel ma jakieś dodatkowe wspomaganie? Bo wojwaliśmy z tymi heblami i ledwo co hamowały, a czasem w ogóle, a teraz się blokują jak na przodzie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luq92, Z tyłu jest korektor siły hamowania, jest on sterowany taką jakby spreżyną która w zależności od nacisku na tylną oś reguluje przydział %. Jak przycinałeś przewód to pewnie zapowietrzył się też układ. Pamiętaj też, że z tyłu tylko oryginalne szczęki Ricambi, bo wszystkie inne blokują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.