Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wpadłem do kumpla na garaż ( http://instagram.com/p/ZV2ojWGoZL/ :-] ) odkurzyłem sobie środek, bo od zimy nie miałem okazji jeszcze tego zrobić, później w domu wyprałem welurowe dywaniki, bo czas już na nie i pod wieczór wyczyściłem plastiki APC Nielsen 1:15, na to AG Vinyl & Rubber Care 1:1, szyby 4nano, obróciłem kostki w CS i spryskałem wodą :P Poprawiłem jeszcze dressing na oponach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maya,

 

Odcięcie robiłem na zderzaku, na błotniku robiłem bez odcięcia, po prostu polakierowałem bazą i klarem tylko uszkodzone miejsca, następnie mniej więcej na łączeniu nowego i starego klaru prysnąłem blenderem, po wysuszeniu zmatowiłem cały błotnik i wypolerowałem.

 

img3249m.jpg

 

[ Dodano: 17 Maj 2013, 18:26 ]

Nie dalo sie lepiej zderzaka spasowac?

Wszystko w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal55yh, coś zapezpieczałeś bo mam podbny silnik w ojcowozie i tez by się przydało umyć :o

 

To co widać na zdjęciu, czyli bezpieczniki i okoliczne przewody, ponieważ są wrażliwe na wilgoć oraz wtyczki przy filtrze powietrza bo nie wyglądały na szczelne. To wszystko, co zabezpieczyłem przed wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal55yh, coś zapezpieczałeś bo mam podbny silnik w ojcowozie i tez by się przydało umyć :o

 

 

Dwa tygodnie temu umyłem silnik w peugeocie 307, coś poszło nie tak, , silnik dostał drgawek , duszności itp , byłem już u 3 mechaników i żaden nie potrafił stwierdzić gdzie woda namieszała :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.