Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sparco, Wiesz czy był lakierowany ? Mam ten sam lakier i jest masło. Może nie jest to czarna Honda, ale sam fakt, że UC + 3color można usunać wiele. W PSB jest Sejo robione przez kolegę fazy i też potwierdza, że przyjemny lakier. Chyba, że miałeś mocno przeorany lakier :?: Nie mniej trochę się zdziwiłem. :roll:

 

Maska była malowana i lekko szpachlowana bo to widać i myślę że mógł być cały odświeżony bo za ładnie wyglądał 8-) tak mi się wydaje,raz go mierzyłem miernikiem to każdy element miał 160-180 mikronów oprócz wspomnianej maski bo ona miała 250 mikronów,nie mam pojęcia może coś nieumiejętnie robiłem dlatego większość rys pod halogenem została,w niedzielę mam zamiar podziałać z toyotą avensis to będe miał jakieś porównanie :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Ludwika, to kilka dni temu osłabił mnie ojciec kumpla. Zaczął wypytywać co robię, żeby auto się jak najbardziej błyszczało, po czym dumnie oznajmił że on ma dużo lepszy i tańszy sposób na oszałamiający wet look. Wystarczy umyć auto, żeby było czyste, a na koniec rozrobić z wodą spore stężenie Ludwika i chlusnąć na auto bez spłukiwania ani suszenia. Jak już wyschnie to daje ponadprzeciętny efekt lustra, zero zacieków i jakby maskuje ryski. Namówił go na to kolega z pracy, nie wierzył mu ale jednak spróbował. Rzeczywiście działa, ale ma jedną ważną dla niego wadę- usuwa woski. Szkopuł w tym, że jego Audi nie widziało jeszcze żadnego wosku... Oczywiście często wspominał podczas naszej rozmowy coś o "psich jajcach" i połysku karoserii większym niż auto fabrycznie nowe.

Opowiadał o tym z takim błyskiem w oku, że chyba skoczę po Ludwika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cubstone, a coś Ty myślał, że czołowe firmy detailingowe używają wosków za kilka tysi? Byłem w kilku i na półkach niby kolorowo, a lodówki uginały się pod Ludwikiem.

 

A tak serio to jest naprawdę fajny środek do

Umycia fury przed procesem, po korekcie itd. Pachnie ładnie, domywa dobrze, nie ma specjalnych problemów z zaciekami itd :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

different, nie masz problemu z bocznymi ściankami w tych oponach bo obiło mi sie o uszy że strasznie są delikatne i łatwo można kapcia złapać. Pytam gdyż myślałem o ich zakupie, ale po powyższym mój zapał osłabł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziś się zabrałem trochę za autko :-] Do prac przystapiłem już o godzinie 7mej rano ;)

*zamontowałem pomalowane na nowo dekory wewnątrz

*wymieniłem piórka wycieraczek

Ostatnio kolega, który jest także użytkownikiem forum wyprał tapicerkę, ja dziś poodkurzałem, wymyłem wszystko apc, dressingi poszły w ruch, z zewnątrz glinka, pełen proces, AG SRP i megs QW ;) Zdjęcia kiepskie ale coś tam widać :

947743b9eebdef2cmed.jpg

8f55a3080eed57demed.jpg

Pozdrawiam :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez fotek się nie liczy , no ale :D

Wypucowałem skodę :)

Użyłem:

AG SRP , AG Bodywork shampoo , endurance od megsa , rainx'a , smartdressing , Vinyl & Rubber od AG :D

Fotki wrzucę jak przyjdzie mi paczką kołpak oryginalny jeden , bo mi w grudniu ukradli ,a dopiero teraz jakoś wpadłem na to , żeby zamówić :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.