Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeszcze nie na aucie, ale u mnie - Sprzęgło Sachs - już prawie cały pakiet na jednomasa jest. :song:

Obrazek

Ja w tamtym tygodniu założyłem sachsa. Jedyny minus to że sprężynki hałasują jak na luzie nie jest wciśnięte sprzęgło. Powinieneś być zadowolony :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam civica borykam się z problemem braku osłony pod silnikiem i związanym z tym strasznym brudzeniem się silnika i maski od spodu. Do tej pory byłem przekonany, że w civicu nigdy nie występowała osłona pod silnikiem i jakoś się z tym pogodziłem. W tamtym tygodniu przeglądałem sobie allegro i trafiłem na osłonę pod silnik do sedana VIII (bliźniaczy samochód z moim coupe, ufo to zupełnie coś innego). Trochę się zdziwiłem, bo była jedyna na allegro, ale szybki rzut oka na amerykańskie forum i okazało się, że osłony podwozia występowały w civicu ale tylko w wersji hybrydowej :mrgreen: Cena była mega okazyjna, bo 50zł za osłonę pod silnik to nic więc kupiłem. Jak nie będzie pasowała to się trochę przerobi i bedzie ok :mrgreen:

 

Wczoraj przyjechała, dzisiaj wyczyściłem i zabezpieczyłem.

 

Przed:

 

dsc9931t.jpg

 

w trakcie:

 

dsc9932y.jpg

 

i po:

 

dsc9933v.jpg

 

:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus_kamil, w sensie, że jednomasa zakładałeś ? A sprzęgło od czego VR6 czy G60 ? :o Sam montowałeś czy oddawałeś komuś ? Jeździłem, słuchałem kilka aut z jednomasem i nie było słychac żadnych sprężynek, brzęczenia, dzwonienia itp. Słyszałem też od kilku szpeców, że jest to też trochę mit. No nic, zobaczymy jak założymy na gablotę, co się będzie działo itd. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wirus_kamil, w sensie, że jednomasa zakładałeś ? A sprzęgło od czego VR6 czy G60 ? :o Sam montowałeś czy oddawałeś komuś ? Jeździłem, słuchałem kilka aut z jednomasem i nie było słychac żadnych sprężynek, brzęczenia, dzwonienia itp. Słyszałem też od kilku szpeców, że jest to też trochę mit. No nic, zobaczymy jak założymy na gablotę, co się będzie działo itd. :roll:

Mechanik mi ogarniał. To już 2 zmiana po przejsciu na jednomas. Przy poprzednim było w miarę cicho, jak teraz założyłem to wydaje mi się że jest głośniej niż przy poprzednim. Słyszałem że to zależy od skrzyni, moja akurat jest głośniejsza. Podczas jazdy nic zupełnie nie słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy..... :kox:

 

Step 1: wycieczka w Mińsko-Mazowieckie :-] klimaty, 6 godzin i jest Multi-GANG-space :-]

 

dsc01513bp.jpg

 

Chłopak "od oklejania" :shock::song: połowa warszawskich cen (chyba że flagi przed zakładem, to 1/3 :lol: ) a robota mistrzostwo, aż miło popatrzeć.

Jak Ktoś, coś - prosze PW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy..... :kox:

 

Step 1: wycieczka w Mińsko-Mazowieckie :-] klimaty, 6 godzin i jest Multi-GANG-space :-]

 

Obrazek

 

Chłopak "od oklejania" :shock::song: połowa warszawskich cen (chyba że flagi przed zakładem, to 1/3 :lol: ) a robota mistrzostwo, aż miło popatrzeć.

Jak Ktoś, coś - prosze PW ;)

 

Na reszcie się przekonałeś :good::good: teraz to już prawdziwy wóz WWL :-]:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Leon został umyty.

Mój pierwszy raz z rękawicą Car Pro oraz Prestą, rękawica super, szampon również ok.

 

Blisko 3 tygodnie po aplikacji, Polishangel Husaria ma się świetnie :good:

tnp4030063.jpg

 

Nawet coś się odbija

tnp4030032.jpg

 

Tutaj również zajrzałem

tnp4030043.jpg

 

Dzisiaj ogarnąłem wnętrze. Z pomocą przyszedł Gliptone GT12 oraz GT11, apc Megsa oraz Natural Look, póki co wszystko się wietrzy i przesycha. Pozostało tylko odkurzyć. Zdjęć z prac nad skórą nie ma, ponieważ wyjątkowo bardzo nie lubi się z nią mój aparat. A szkoda, ponieważ było co czyścić ;)

 

ps. kojak, w drugim Leonie mam założony jednomas + G60, auto na tym zestawie zrobiło niewiele, bo 15kkm, ale jestem bardzo zadowolony, jest cicho, nie słyszę tego o czym inni piszą, że sprężynki itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G60 z tego co słyszałem jest dużo cichsze ale to tylko znam z opowieści.

Ja ma VR6. Zmieniałem bo już się nalatało ~40-50 tkm. Sprzęgło było w miarę okej ale łożysko się rozleciało więc już zmieniłem całość żeby mieć spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.