Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłeś przy swoim aucie ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wojtassss, Boją sie zatrzymać. :-] Czarny lakier, czarne koło, ciemne szyby, niskie zawieszenie , rejestracje WWL. :P

 

:D chyba, że tak :D kurde ja tam muszę się przejechać na to WWL bo już takie legendy krążą, że aż strach się bać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie przy aucie, ale za jego "pomocą" ... ;)

Taki o to "mod" dzisiaj nabyłem, a poszedłem tylko po auto do garażu, poźniej ganianie się z jakimś czerwonym Mustangiem iii laser ...

 

mandats.jpg

 

Do tego bez pasów, żadnych dokumentów, ani portfela. 8-)

Na szczęście to nie zostało uwzględnione ... ;)

I hasło Pana milicjanta - "zastosujemy się do tej naklejki, którą ma pan na szybie - albo grubo, albo wcale " , ja mówie to czyli nie ma mandatu, bo lepiej WCALE, a on, że nie " pojedziemy na GRUBO " :D Ale na szczęście tego nie uczynił i jeszcze stówkę urwałem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej w PSB :mrgreen:

 

IMG_3591.jpg

 

EDIT: Niby niecałe dwie godzinki zleciały, a udało się jeszcze projekt na inwalidizm zrobić :mrgreen: Paweł, Artresan chyba się przyda :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Koło, gleba, spas, jak na piczy kłak, jak suka przy panu, wszystko co najgorsze, wszystko złe :

 

IMG_3625.jpg

 

IMG_3628.jpg

 

IMG_3629.jpg

 

IMG_3631.jpg

 

IMG_3633.jpg

 

IMG_3634.jpg

 

IMG_3635.jpg

 

IMG_3636.jpg

 

IMG_3637.jpg

 

IMG_3640.jpg

 

IMG_3641.jpg

 

IMG_3644.jpg

 

IMG_3647.jpg

 

IMG_3650.jpg

 

IMG_3651.jpg

 

IMG_3652.jpg

 

IMG_3654.jpg

 

Nie chce mi się opisywać, w skrócie papier, gompki, polering. Ale przecież trudno skupić się na robocie, jak się ma mokre majciochy :-]:-]:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.